wv golf 4 mu astra g mi peugeot 206 mi 307 mi corsa c mi???

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf 1.9 tdi, benim golf tsi aracım vardı, o bi makine:)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 yil kadar önce 2002 golf 4 tdi almistim.aldigim kisi is arkadasimdi.araba 140 bin deydi 135 bin lerde turbo degismisti.3 ay kullandim önceki arabam zafirayi bulunca satmistim.var bir turbo sorunu o modellerde.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 yil kadar önce 2002 golf 4 tdi almistim.aldigim kisi is arkadasimdi.araba 140 bin deydi 135 bin lerde turbo degismisti.3 ay kullandim önceki arabam zafirayi bulunca satmistim.var bir turbo sorunu o modellerde.

bikac kere duydum turbo meselesini. bi dizel arabadada turbo sorun cikarirsa yakar cani

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanirsam golf 4 un var azcik bilgi verebilir misin

Evet golf 4 1.6 comfortline aracım var kendi sınıfında bir çok araç kullanmama ragmen golf diğerlerinden çok üstün , motoru 8v 16v şeklinde iki versiyonu var dizelleride çok güzel aracın kuvvetli bir şase üzerine oturduğu çok belli ilk hızlanması biraz yavaş fakat daha sonradan normal kullanıcıları tatmin edecek kadar iyi son hızı var uzun yolu mükemmel keyifli , virajları da süper, tek sorunları camları uzun ve ağır olduğundan VW grubundaki tüm araçlarda olduğu gibi buna audi de dahil cam düşme sorunu var onun dışında bana bir sorun çıkartmadı , kesinlikle golfe karşı kendi sınıfında ve modelinde bir aracı kıyaslarken diğerlerine bakmayın bile ..(astra J hariç :D)

eser06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seçeneklerin model yılları yazılmamış. Hepsi yakın rakamlarsa BMW çok yaşlı olacaktır. Peguetleri saymıyorum. Kalanların içinde en genç olanı alırdım. Sanırım seçimim hangisinin daha donanımlı olduğuna bakarak astra yada golf olurdu

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet golf 4 1.6 comfortline aracım var kendi sınıfında bir çok araç kullanmama ragmen golf diğerlerinden çok üstün , motoru 8v 16v şeklinde iki versiyonu var dizelleride çok güzel aracın kuvvetli bir şase üzerine oturduğu çok belli ilk hızlanması biraz yavaş fakat daha sonradan normal kullanıcıları tatmin edecek kadar iyi son hızı var uzun yolu mükemmel keyifli , virajları da süper, tek sorunları camları uzun ve ağır olduğundan VW grubundaki tüm araçlarda olduğu gibi buna audi de dahil cam düşme sorunu var onun dışında bana bir sorun çıkartmadı , kesinlikle golfe karşı kendi sınıfında ve modelinde bir aracı kıyaslarken diğerlerine bakmayın bile ..(astra J hariç :D)

valla ne guzel anlatmissiniz. golf saglam arac ya turbo olayi problem diye duymustum bikac kere ama sans iside birazda dogruya dogru 2.elde nolucagi belli olmuyo bazen. 1.9 tdi motoru hakkinda yakit konusunda bi fikriniz varmi

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne guzel anlatmissiniz. golf saglam arac ya turbo olayi problem diye duymustum bikac kere ama sans iside birazda dogruya dogru 2.elde nolucagi belli olmuyo bazen. 1.9 tdi motoru hakkinda yakit konusunda bi fikriniz varmi

O motor hakkında bir fikrim yok fakat ikinci elde dizel tamamen şanstır 100.000 i geçmişse turbo , mazot pompası , enjektörler kesinlikle kontrol ettirilmeli mümkünse bunları orjinali ile değpiştiren kullanıcıdan araç alınmalı.