xenon istiyorum ama...

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben Mtech aldım japon malıdır biraz pahalı ama çinmallarının yanında kendini ortaya koyuyo, aslında HELLA öneririm 1250ytl :) 50w olanlardan alacaksın uzunlara gerek yok :)
Bluevishion bence bi işe yarmazz 100ytl verecegime 2 yıl garantili alrıım hemde xenon olur. 40-45 ytl olsa neyse ama

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
titanium 7000k derim ben sana aldım ve çook memnunum akşamları güneş doğuyor gibi süpeerrr
indtop1oto6xu5.jpg
opelimjd4.jpg

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon farlar

Arkadaşlar 2000 model 1.6 astra aracımın farlarının xenon olup bembeyaz pırıl pırıl yanmasını ve uzakları göstermesini istiyorum konu ile ilgili bilgisi olan daha önce yaptırmış olan arkadaşların bilgisine şimdiden teşekkür ediyorum

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda forumda cok baslık var arama kısmından bulabılırsın.bulamazsan yınede herkes yardımcı olur merak etme

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptırdım bayramda bembeyaz : ) yalnız bir sorun var.farın merceksiz ise benimki gibi ışık dağılıyor yani buda çok ilerisini aydınlatmasına engel oluyor.fakt hiç bi olumsuz tarafını da görmedim şu ana kadar

eğer mercekli farın varsa yada benimkide öle olsaydı çok daha şık bi görüntü olcaktı daha ilerisini ışığı dağıtmadan aydınlatıcaktı bembeyaz :)
benim taktırdığım markadan bi arkadaşımda taktırdı aama neden bilmioruz onun xenonlar dağları taşları aydınlatıo karşı şeritten gelenler selektör çakıp duruo farları kapa die :)

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinizin yorumunu okudum YA ARKADAŞLAR BİRİNİZ DİYO cyclone KİTLİ TAK BİRİNİZ Philips Dimaond Vision AMPUL TAK biriniz xenondan memnun biriniz Philips den arkadaşımın biri farın mercekli değilse xenon a değmez diyo doğrumu anlıyorum çünkü bende 500 ytl verip xenon yapacaksam pırıl pırıl görüntü isterim anladığım kadarıyla karanlıkta bütün farlar güzel gösteriyo sıkıntı şehir içinde karşıdaki aracın farı size yansırken yoldaki ışıklar varken önümde ki yaklaşık bi 15 - 20 m mesafeyi cam gibi görebilmek benim isteğim sanırım bunun için hem kitli xenon takım olacak hem far mercekli olacak far mercekli değilse sadece görüntü beyaz aksesuar niyetine yani doğrumudur arkadaşlar ne dersiniz ????? bu arada benim araç 2000 model astra farları merceklimi bilmiyorum ???

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapiressami' Alıntı:
hepinizin yorumunu okudum YA ARKADAŞLAR BİRİNİZ DİYO cyclone KİTLİ TAK BİRİNİZ Philips Dimaond Vision AMPUL TAK biriniz xenondan memnun biriniz Philips den arkadaşımın biri farın mercekli değilse xenon a değmez diyo doğrumu anlıyorum çünkü bende 500 ytl verip xenon yapacaksam pırıl pırıl görüntü isterim anladığım kadarıyla karanlıkta bütün farlar güzel gösteriyo sıkıntı şehir içinde karşıdaki aracın farı size yansırken yoldaki ışıklar varken önümde ki yaklaşık bi 15 - 20 m mesafeyi cam gibi görebilmek benim isteğim sanırım bunun için hem kitli xenon takım olacak hem far mercekli olacak far mercekli değilse sadece görüntü beyaz aksesuar niyetine yani doğrumudur arkadaşlar ne dersiniz ????? bu arada benim araç 2000 model astra farları merceklimi bilmiyorum ???

orjinal xenon farlı arabalara bakarsan mercek olayını daha iyi anlayabilirsin , merceksiz farlarda ışık dağılıyor ve aydınlatma kötü oluyor , ben modifiye fuarında bir firma görmüştüm mercekli far satıyordu kartını kaybettim teki 120 ytl idi vectra b farı

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Merceksiz fara xenon uygulaması çok da sağlıklı olmuyo.34fb nin de dediği gibi dağı taşı aydınlatıyo ve tarfikte her an birileriyle papaz olma ihtimalin çok yüksek.Fk veya Sonar marka farların merceklerinin iyi olmadığını biliyorum;Hella alayım desen bi ton para.Ben çok araştırdım bu konuyu ve hiç bulaşmamaya karar verdim.Bu konuda daha fazla bilgi için :
www.geceucusu.com un forum sitesi :good: