xenon istiyorum ama...

sinan4206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinan surel
slm arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var ben sun anda avusturyada yasiyorum turkiyede vectra a gt aracim var 93 model buna xenon faralmayi dusunuyorum. ama hic bilgim yok bu konu hakkinda. burda bauhaúsa gittim xenon farlar dikkatimi cekti ama h1,h4,h7 yaziyo uzerlerinde hangisini almam gerekiyo ayrica sadece farlari almam yeterlimi.baska bisey taktirmam gerekiyomu. magazada gorevliye sordum h4 dedi baska bisey taktirman gerkmiyo dedi. urunun uzerine arac bilgileri falan yoktu.yardim edebilirseniz sevinirim simdiden tesekkurler.msndende bilgi verebilirseniz sevinirim tekrar tesekkurler sinan_surel@hotmail.com msn adresim

pirana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba opelci arkadaslar,ben birsey sormak istiyorum,bende opel zafira var 2002 model lambalardan cok sikayetciyim, sanki hic aydinlatmiyor,biraz da benim gozler dusuk ama yinede ben xenon denen lamba takmak istiyorum ama bu model araca xenon kiti takilirmi bilmiyorum,ayrica ben yurt disinda yasiyorum burada bunu yapsalar bile az paraya yapacaklarini sanmam bu fransizlar cok pahalicilar,sizden ogrenmek istedigim bu islem yapilabilirmi?yapilirsa turkiyede masrafi kac lira olur tavsiye ettiginiz marka ile birlikte,bilgisi olan arkadaslar bilgi verirse sevinirim,tesekkurler.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı yaparlar ama fransada orjınal merceksiz fara xenon ampulu ile gezmene ızın verırlermı bılmıyorum. yani aydınlatma fazla olacagı ıcın, karşındakininde gozunu beyaz ışık rahatsız edebılır. onu bence bır polis memuruna sormalısınız. orjınal farlarınıza xenon ampul kiti alıp taktıgınızda herhangı bır cezai işleme tabi tutuluyormu diye. cunku sizin aracınızda optik far yani mercek yok.

turkıyede boyle bir yasal duzenleme olmadıgı ıcın biz rahatça gezebiliyoruz

pirana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler arkadasim bilgin icin sen polisi bos ver,bu isi turkiyede kaca mal edebiliriz fiyat hakkinda bilgin varmi birde hangi markayi tavsiye edersin,merci.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiyede h7 xenon kitler 130 dan baslıyo 500 e bile var.yani cinmalı kullananlarda memnunum diyo.ucuz bişey alsan 150 en kötü ihtimal 200-250 ytl ye halledersin işini