xenon istiyorum ama...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bence amaç sağlıklı bi aydınlatma ise :6000K ;görüntü ise 8000K hatta olay daha da abartılılabilir 10.000-12.000 e kadar yolu var,ama şunu da unutmayın orjinal xenonlu arabalarda 4.300K lık kit kullanılıyor ...

xenon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6000k mükemmel...8000k alırsan yağmurlu hawalarda görüntü düşüyo!

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki emre000 arkadaşım konuyu actın ama senden yorum gelmedi.sende xenon taktırdın 8000k olması gerek,sen neden taktırdın,memnunmusun ?

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
peki emre000 arkadaşım konuyu actın ama senden yorum gelmedi.sende xenon taktırdın 8000k olması gerek,sen neden taktırdın,memnunmusun ?
slm setap arkadaşım konuyu yakından takip ediyorum ben mtec 6000k taktırdım ama bi arkadaşım dada honda civic var o 8000k taktırdı mavi güzel duruyor gerçekten ama bana çogu kişi 6000k tavsiye etmişti sende bu konunun uzmanı olarak 6000 diyosun sanırım ben ilk defa xenon taktırdım 8000k 6000k neoluyor onu bile bilmiyordum serviste 6000vardı ii takın dedim ama 8000k görseydim belki onu isterdim ama ben 6000 memnunum açıkcası bu konuyu tartışmaya açtım bakalım hangisi daha çok tutuluyor die saygılar...

astranot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2001 astra var farlar mercekli değil xenon taktırıp D2R ampul kullanırsam hem ışık performansını, hemde karşıdan gelen sürücüyü de rahatzız etmeden kullanabilirmiyim yani sormak istediğim net olarak ışık daılırmı dağılmazmı?

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu xenon a dönmüş ama bende philips diamond vision kullanıyorum ve açıkcası memnunum..ışıksız yollarda siyah asfaltta söylendiği gibi aydınlatmama gibi bi durum yok..sadece aydınlık yollarda yanıp yanmadığını çizgilerden ve tabelalardan anlıyosunuz zaten aydınlık yolda önünüzü görebiliyosunuz rahatlıkla..görünüm olarak xenondan farkı yok ama performansı tabiki xenon gibi olamaz..kısalarında xenon olan bi aracın uzunlarına diamond vision takıpta çok bişey beklemek ne kadar doğrudur bilemicem..xenon alamıyorum fakat güzel görünsün diyen varsa hiç düşünmeden philips alsın derim..

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Combo xenon

combo arabama xenon far taktırmak istiyorum hangisi daha fazla ışık verir eğer bir bilginiz varsa lütfen paylaşın. şimdiden teşekkürler

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en fazla ışık veren 4300K lık olanlar. Yani beyaz ışık verenler. Ama bakıldığında birazda hoş gözüksün dersen 6000K iyi seçim.mavi-beyaz karışımı. Piyasada 4300K bulman zor. Genelde 6000k lıklar var. Yaklaşık 400 liraya işin içinden çıkarsın tahminimce