yağ eksiltme

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su kaçırınca siyah duman atar araba diye biliyorum,acaba yanlış mı biliyorum?
senin manager da arıza ne çıktı?üst kapak contası gitmiştir büyük iht. motora su gitmiştir??

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tapa dan sorun olabilir belki oradan akıtıyodur bizimkide oradan akıtıyomuş yarın yaptırıcaz

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su kaçırınca siyah duman atar araba diye biliyorum,acaba yanlış mı biliyorum?
senin manager da arıza ne çıktı?üst kapak contası gitmiştir büyük iht. motora su gitmiştir??
komple rektefiye üsta sekman kurtarır dedi ama sekman attık...DAha sonra yag çubugundan hava ve yag atmaya başladı...Ne oldu derseniz kompürosör alt kartere üfleme yapmaya başladı.1 sene sonra yaptırdıgım yere gittim adamlar motoru söktüler ve geri yaptılar(araba istanbulda yapıldı ben erzincan da görev de idim.Bir sene sonraki izinde gittim ondan)...Ücret vermedim...Anlayacagın rektefiyeye girdi araba...Araba bir gram su eksiltmezdi ankara istanbul arası 2 lt.yag yakardı.ben yag koymazdım arabaya ROM vardı motor koruyucu ondan atardım 3-4 tane biraz da yag.. o zaman ankara yı biraz geçiyordum....

cagri18s

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 95 gt var ama benimkinde kaçak filan yok motoru yıkatıp baktım. ancak yüksek devire çıktıktan sonra arkadan mavi duman atmaya başlıyor. o şekilde 1000 km 1 ltreye yakın yağ eksiliyor. sordum contalar değişecek dediler. bir diğer ustada sekman atılacak dedi. sekman yada conta değiştirmek bana ne kadara mal olur?

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede bazen hiç ıslanmıyo bazende çizgiyi geçecek kadar ıslanıyo. bu işin aslını nasıl öğrencez.