Yakında Araç Muayene Ücretleri Kredi Kartı Ile Ödenebilir...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: husooz

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu iyi olacak utanmasalar eski çağlardaki gibi buğdayla takas edelim diyeceklerdi :)

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi olur valla. Küsüratları hep kendilerine yontuyorlar. O kuruşları hiç para üstü olarak veren istasyon görmedim. Hesaplasan epey bi miktar para yapıyor...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Hasip

MyOpelAstraK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10. yılını kutladı bu sene TüvTürk araç muayene istasyonları. bence geç bile kalınmış bir uygulama. en son aracımı muayeneye götürdüğümde takvim hediye etmişlerdi. oradaki sloganlar çok hoşuma gitmişti. sizler güvenli yolculuk yapın diye biz kusura bakıyoruz tarzı mesajlar vardı, çok beğendim güzel yapmışlar :D

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Çalışma sistemleri güzel sayelerinde piyasada döküntü araba kalmadı kim ne derse desin adamlar işini düzgün yapıyor ve farkındaysanız kurallara uyuyoruz başka çaremiz yok. 10 sene öncesinde ki gibi ilerlemiyor işler :)

• Beğen
Tepkiler: Murat

MyOpelAstraK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 senesinde Bursa Otosansit'te arabama klima gazı bastırırken gelen döküntü bi aracın ustaya klima gazı doldur ancak frenler tutmuyor usta dikkat frenler hiç yok dediğini hatırlıyorum. gerçekten şaka gibi. :D beyfendinin frenleri yok, ama klimasız araca da binmiyor. bu kafayı yaşayan çok insan vardı ülkemizde, şimdi muayeneden geçmeyecek korkusuyla isteselerde istemeselerde araçlarına bakım yaptırmak zorunda kalıyorlar. insan sağlığı ve kazaların aza indirgenmesi amacına uygun bir yapılanma.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Her yıl yapılsın diyicem ama baya vakit alıyor :)

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğrusu standartlarını da anlamıyorum ben. Kasım ayında muayene yaptırdım, eleman ilk yardım çantası var mı dedi, bagaj açıktı, burada dedim. İçine bakmadı. Yangın tüpünün tarihine bakmadı. Sonra içerde baktıysa bilmiyorum ama üstünkörü geldi bana. Ayrıca kısa huzmeli farlarım ayarsızmış [emoji1] Afl + farlara da ayarsız yazdılar. Neye göre?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Doğrusu standartlarını da anlamıyorum ben. Kasım ayında muayene yaptırdım, eleman ilk yardım çantası var mı dedi, bagaj açıktı, burada dedim. İçine bakmadı. Yangın tüpünün tarihine bakmadı. Sonra içerde baktıysa bilmiyorum ama üstünkörü geldi bana. Ayrıca kısa huzmeli farlarım ayarsızmış [emoji1] Afl + farlara da ayarsız yazdılar. Neye göre?

Her güzelin bir kusuru olur :)

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Eve sağlık çantası,trafik seti ve YS tüpüne dikkatli bakılmıyor..Varmı var..Tmm...Daha önceki aracımda 2 kere muayeneye girdim her ikisindede kusursuz çıkmıştı..Ama genelde bu farlar hep ayarsız çıkar..Sıfır araçlarda bile..