Yarın ki ehliyet sınavına kimler gircek

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahh ahhh zaman dolsada beklesek emnıyetın kapısında yatmaya razıyım :D

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada ehliyet çıkarttırma işlemleri tam bir eziyetti geçen yaza kadar! ama bu yaz tekrar gittim ve bölge bölge bölmüşler.. aynı gün akşama hiç sıra beklemeden alıyorsun. saat veriliyor o saatte gidip kusursuz şekilde alıyorsunuz, çok iyi olmuş gerçekten.. 1 yılda 2 ehliyet alanlara duyrulur :) kaybettim de :D

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben belgelerimi verdikten 20 gün sonra aldım ehliyetimi 2 sene önce. :D Daha komedisi var mı acaba :D

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ehliyet gününü bekleyen arkadaşlar çok tezcanlı anladığım kadarıyla.Durumunuzu anlıyorum.Zamanında aynı olayı bende yaşadım.Sabrettim ve aldım.Sizler de zamanında alıcaksınız.Biraz sabır. ;)

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze iyi dilekleri için çok teşekkür ederim. Ehliyet sınavının sonuçları bugün açıklandı.

Benim sonuçlar ise
Motordan 90
Trafikten 82
İlk yardımdanda 77 almışım darısı artık tüm ehliyet bekleyen kardeşlerime.:D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayırlı olsun. :D Bende sınava girerken kitabı açmamıştım babamla gittik baktım bahçede millet kitap elinde çalışıyor. Babama bunlar napıyor? diye sordum :D boşver sen onları dedi :D sonra da dalga geçiyor sınava girmeden bak heycanlanma dikkatli oku şimdi olmazsa bidaha girersin dert etme sonuna kadar otur filan diye. :D Dedim aynılarını öss de de söyliyecek misin. Sağolsun söyledi :D 45 dk oturup çıkmıştım 25 ekimde sınava girdim aralığın başında ehliyet elimdeydi. 9 ay olmuş :D

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim girdiğim yerdede manzara aynıydı herkez elinde kitap çalışırken ben müzik dinliyordum.:D Sağlıktan baya korkmuştum ama oda iyi geçmiş. Hiç ders çalışmama rağmen iyi not almışım.:D

Murat5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor 98 Trafik 94 İlk Yardım 80 . Çalışmak için kitap kapağı açmadım :)
Motordan kaçırdığım tek soru, ilk soru "hangisi yakıt tüketimini arttırır?" olan. Rölanti devri şıklarına bakmadan jikleli seçeneği işaretlemişim. En kolay sorulardan birini kaçırdım.

Son düzenleme: