yazılım güncelle(me)mek

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servisler önemli bir şey olmadıkça bahsetmezler zaten
Genelde siz servise gidince bahsedersiniz onlara,işte o an böyle bir şeyin var olduğu akıllarına gelir.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özkal' Alıntı:
ya yakıt tüketimi falan azalır çekiş yükselir ben her gün yapıyorum yetkili serwiste çalışıyorum ayrıca özel serwisimizde war isterseniz bu konuda yardımcı oluruz(0312)2788222

hoca sizin yer nerede ve yazılım guncellemenin fiyatı nedir?
yani burada ankaralı ozel servis var ve biz baska yerlere gidiyoruz ..ben burdayım desene be mirim..

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bostancı sanyideki opel teamda var mı oraya gitmeyi düşünüyorum bide fiyatı nerdir

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
weSti555' Alıntı:
Yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
al burayada yazıyorum sevgili westi555 lutfen imzana ozel servis olarak calıstıgını ve adresini telefonunu belirt bak yine diyorum burada herkes tanıdık servis arıyor guvenebilecek ama siz biz buradayız rahat olun demiyorsunuz..bak yazılım guncellemeye
"o neyyyyy" diyen insanlara emanet ediyoruz arabalarımız olurmu oyle hic.

mirim hem biz guvendigimiz insanlara gidelim hemde onlar kazansın yani kanemiciler degil...yeri gelir opelim.net uyeleri indirimli olur falan artık isin ticari kısmı sizin ..:)

hadi kolay gelsin

mocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapılan güncellemeler yazılımda bulunan hataların düzeltilmesi ile alakalıdır.
Bu nedenle güncellemeler OPEL de mutlaka hazır hale getirilir büyük ihtimalle konuyu bilmeyen bir arkadaş (servisteki) bu cevabı vermiş olabilir

Dış piyasada Özel Servis sahibi arkadaşlar bile Bu güncellemeleri temin ederek hareket ediyorlar kendilerini buradan kutluyorum.

Örnek Opel vectra-c / signum modellerinde güncelleme versiyonu son 74 idi. yaklaşık 2 ay oldu herhalde bilginize selamlar

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ne ya format mı atıyosunuz.bizim araba tuplu eee o zaman yazılım guncellenebılıyor mu? tupun beynı de guncellenır mı?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni model LPGlerde de yapılırken ECU güncelleniyo hatta 3-5 HP artıyo eğer yeni modellerdense olabilir...

tecnikalman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx opel vectra 1996 da gaza yüklendinmi vites değiştirme durumunda örnek 2 den 3 attınmı gazı yemiyor nedendir. benzin aldım bundan 1 ay önce 30 YTL lik ondan sonra yaptı 150YTL lik benzin aldım ondan sonra ama atamadı nedir sorun yardımcı olabilirmisin

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
bu gün opel servislerinden birine gittik yazılım güncelletmek için fakat yazılım güncellenmesinin aracın stabilitesine bozacağı ve yakıt tüketimini arttıracağını söylediler we güncelleme işi yapılmadı sizce aslı warmı bu işin?!?!!?!?!

kardes ugrasma alpatayla fılan...cıldırlara gıt orda erkan abıyı bul.o mevlutun ustasıdır.;) ;)