yazılım güncelle(me)mek

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imagoodman' Alıntı:
kardes ugrasma alpatayla fılan...cıldırlara gıt orda erkan abıyı bul.o mevlutun ustasıdır.;) ;)
çıldırlara götürdük polenfilitresini değiştirirken klimanın(içten) kelebeğini kırdılar
hunter diye bi servis war ordaki ustalar daha ilgili yağdeğişimi falan orda yapıldı bayamemnun kaldım bi kaçtane daha war ama onları bilmiyorum

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıs yaptırdıgın adamı ııı bıleceksın.erkan abı alpatanın en tecrubelı ustalarından bıtanesıydı.kırma ısıne gelınce kazayla olabılır ama bızzat erken abının ılgılenmesını ıste bence.hunter reno servısıydı nezamandır opele bakmaya baslamıslar??bence opel altyapısı olan kısılere arabanı emanet et! oran var bıde eskıden organızedeydı sımdı nerde bılmıorum ama ORANın sahıbıde alpatanın eskı servıs muduru ustaları ııımıs orayada bakabılırsın

esadater

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar anlamadım ben bu işi !!!
özel servise gittim yazılım güncelletmek istiyorum dedim önce birbirlerine bakıp ,ha , ne , one gibi şeyler söylediler baktılar olmayacak, ustaya "bu abi bişeyler dio ama anlamadık" dediler . Usta önce bi problemin yoksa yazılım güncellemiyoruz dedi ,ben ısrar edince de yeni yazılım yüklerim ama bir problem olursa eski haline getirmek mümkün olmaz ona göre diyerek beni tırstırdı . güncelletmedim artık çünkü servis güven vermedi.....
Sonuç olarak OPEL in bu olaya önem vermediğine karar verdim .
önemli olsaydı OPEL şirketi ,servislerine yazılımın güncellenmesi gerektiğini anlatmazmıydı sizce de???????

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
esadater' Alıntı:
arkadaşlar anlamadım ben bu işi !!!
özel servise gittim yazılım güncelletmek istiyorum dedim önce birbirlerine bakıp ,ha , ne , one gibi şeyler söylediler baktılar olmayacak, ustaya "bu abi bişeyler dio ama anlamadık" dediler . Usta önce bi problemin yoksa yazılım güncellemiyoruz dedi ,ben ısrar edince de yeni yazılım yüklerim ama bir problem olursa eski haline getirmek mümkün olmaz ona göre diyerek beni tırstırdı . güncelletmedim artık çünkü servis güven vermedi.....
Sonuç olarak OPEL in bu olaya önem vermediğine karar verdim .
önemli olsaydı OPEL şirketi ,servislerine yazılımın güncellenmesi gerektiğini anlatmazmıydı sizce de???????
slm o usta saçmalamış arkadaş biz top oynar gibi oynuyoruz burda nasıl sorun olacakmış işte böle ustalar yüzün den opelin adı kötüye çıkıyor bilmiyorsan yapmıcaksın kardeşimm bu işi bu iş bu kadar basitt.

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Biliyormusunuz samsun ilinde de arkadaşlardan Sezgin Usta da yazılım konusunda bize yardımcı olmaya başladı dostlar

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada nerede ve kaça yazılım güncelletebiliriz bilgisi olan var mı?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bunu bir ara tartışmıştık hatırlıyorum ama ankara da bir opel garage var dediler ve oyle kaldılar. nerede ne var bilemiyoruz ciddden.

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılım güncelleme eski yazılımın açıklarını kapatır benim aracımda en son yazılım mevcut.eğer yazımınız eskiyse servisten güncelleme yaptırabilirsiniz.

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yazılımı güncellersek lpg icinde bir güncelleme gerekir mi? lpg ecu da elden geçirmek gerekir mi?
lpg: brc my07

derman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben güncelleştirdim para vermedim arıza ışığı kolay koaly yanmıyor
yani yeni versiyon her türlü elektronik araç gereçte bir adım ilerisi iyisi hataların düzeltilmesidir