Yeni Araç - Problem

Boreas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Araç - Problem

Freni de soylemelimiyim sizce? Bence arac bu kadar zorlanmadan kalkabilmeli otomatik olarak, sizin araclarda zorlanma ne durumda arac ileri atiliyor ve ustune gidince mi saliyor?
Yikama konusunda normal yikamacilarin kullandigi makinalardan mi bahsediyorsunuz? Ben daha bayi sonrasi ilk yikamaya girmedim :) ne onerirsiniz tazyikli suyla yikatmayayim mi?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet aynı bizimkide otomatik el freni maalesef o şekilde işliyor aslında güvenlik olarakda daha iyi hemen bırakmaması çocuk filan basar :)
Yıkatma olarak camın etrafında plastik var görmüşünüzdür kaputun sonunda cama doğru kesimde oraya su vurdurmayın yakından çok uzaktan tutun tayzikli suyu onun dışında bir sıkıntı çıkmaz :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet yıkamacılardan bahsediyorum.tazyikli suyu vurunca araca zarar veriyor

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Yikamaya uygun yeriniz yoksa yikamaciya gitmeyip ne yapabilirsiniz ki? Ayrica tazyikli su araca zarar vermez. Yeter ki dikkatli olunsun. Mesela ben her yikamada uyaririm ön camın etrafindaki plastik kısım icin. Artik yikamaci biliyorum abi diyor. En ufak bir deformasyon yok ön camın etrafinda.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise gidin problem devam ederse.

Basınçı su ile ilgili şunu diyeceğim: Aracınızı yıkatırken yıkamacıya tembih edin. Aracın ön camını çevreleyen plastik kısıma yakından basınçı su geldiği zaman zarar veriyor, yırtıyor orayı. Ona dikkat etsin