yeni astra 1.6 115 hp araç sahibi arkadaşlar aracın ivmelenmesi nasıl yardım

• Konuyu başlatan tolgahan06
  • Başlangıç tarihi
T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: yeni astra 1.6 115 hp araç sahibi arkadaşlar aracın ivmelenmesi nasıl yardım

sıfır alcam inş çok saolun

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra 1.6 115 hp araç sahibi arkadaşlar aracın ivmelenmesi nasıl yardım

tolgahan06 link' Alıntı:
bende işten eve evden işe kullanıcam ayrıca uzun yola okullar tatile girdimi malum öğretmen adamın tatil süresi belli senede 1 bilemesin 2 defa uzun yol yapıyorum.ayrıca senede 12000 ila 15000 km arasında yol yapıyorum.lpg de taktırdıktan sonra bi sorun yaşamayacağımı umuyorum inş.tekrar tşk edrm değerli görüşleriniz için

hocam malum en çok tatili yapanlar öğretmenler !! bence bir daha düşünün yazarken :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

valla batu bey araba konusunda çok kararsız kaldım önceden para yoktu yokluk vardı bi doğanım olsun yeter derdik şimdi para var neye bineceğimize şaşırıyoruz valla.evet tatil bol ama tek başına nereye kadar evlensek değişir tabi :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

bu arada sizde de opel 115 hp mi var

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:
bu arada sizde de opel 115 hp mi var

astra H 115 ps vardı...aynı motor yani!! landirenzo lpg taktırmıştım ...hiçbir sorun da yaşamadım !! opelin kendi önerdiği marka ....

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

astra H 115 ps vardı...aynı motor yani!! landirenzo lpg taktırmıştım ...hiçbir sorun da yaşamadım !! opelin kendi önerdiği marka ....
[/quote]

kasa farkı var j kasa daha ağır diye biliyorum