yeni astra sedan alanlar

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 2008 1.6 Astra enjoy var. Arabanın izolasyonu çok tatminkar, ses sistemindeki akustik çok hoşuma gitti, arabanın performansı da çok hoşuma gitti çünkü motor çok performanslı bir motor ve geçen hafta kaç basıyor diye denemek istedim ve otobanda 200 km ye kadar çıktı ve daha da bassam giderdi. İşin özeti; kendi kendime "iyiki de almışım" diyorum.

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız kusura bakmayın söylemeyi unuttum benim araç hatchback:D

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sende en önemli şeyi sölemeyi unutmuşun :D bizim komşu aldı astra sedan gayet memnun

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde bugun pazarlıgı bıtırdık opelden ıns 2 gune teslım etcekelr bende merak edıyoruım gercekten ses gelıcekmı orasındna burasındna bıde geldıgı gun uzun yola cıkıcaz sansa uzun yolda test etmıs oluruz :D

ayrıca aracın ıc kısmına bayılıyorum pıano black

keremunal38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli Olsun Kardeş

bizde bugun pazarlıgı bıtırdık opelden ıns 2 gune teslım etcekelr bende merak edıyoruım gercekten ses gelıcekmı orasındna burasındna bıde geldıgı gun uzun yola cıkıcaz sansa uzun yolda test etmıs oluruz :D

ayrıca aracın ıc kısmına bayılıyorum pıano black

KARDEŞ HAYIRLI OLSUN AMA 1000 KM DİKATLİ KULLANIN GEREĞİNDENDE FAZLA 120 Yİ GEÇMEYECEKMİŞSİNİZ GAZI KESİNLİKLE SONUNA KADAR KÖKLEMEYECEKMİŞSİNİZ ARACI DÜŞÜK VİTESTE ZORLAMAYIN AYRICA TURBO ÖMRÜ İÇİN DURUNCA ARACI 30 SN ROLANTİDE ÇALIŞTIR DEVİR SAATİNİ 1000 İN ALTINA DÜŞECEKMİŞ TAMAM BİLGİN OLSUN GERÇİ SERVİS GEREKLİ BİLGİLERİ VERMESİ LAZIM HAYIRLI OLSUN KARDEŞ BİZDEDE 1.3 DİZELİ VAR ÇOK MEMNUNUZ

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende dizel yeni astra sedan var. 9000 km

1-Yol tutuş çok iyi, kimseyi göremedim virajlara benim kadar hızlı girebilen.
2-Gıcırtı sesi duymadım(bir arkaşadaşın 2004 vectrasını kullanmıştım, onda da sorun yoktu. Bence o biraz şanş işi)
3-1.3 CDTI çok ekonomik.
4-İlla performans arabası demiyen için yeterince makul gidişi, sadece kalkışı biraz ağır, oda normal.Kısaca performansla, ekonominin ortada buluştuğu en makul arabalardan.
5-Kullanımı çok zevkli ve rahat, emanet yeni jetta sürdüm, eziyet gibiydi.Üstelik bir sürü sensörü olan araba da direksiyon deri bile kaplı değilldi.
6-Sedan yeni astaranın kasası bir taraftan sportif duruş verirken diğer taraftan oturaklı bir görünümü var.

akin03

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
benimde 2 aydır astra sedan 1.3 cdti enjoy sport paket var. Araçtan gayet memnunum .Arkadaşların dediği gibi 1. vites ivmelenmesi yavaş ve kolltuk gıcırtısı var bunun yanında kullanışlı gözler yok. Aracımla 180 km hız yaptım dahada istiyor ama cesaret edemedim. Alırsan memnun kalırsın

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dun aksam aracı ılk aldık 37 km anca gezebıldık saat bıraz gectı arac tek kelımeyle mukemmel bugunde zaten 200 km bır uzun yol gıtcez cok uzun degıl ama dusuncelerımı tekrar aktarırım buraya

tredas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astra sedan alanlar az galiba.Yada arba okadar zevkli ki ........................