yeni astra teyp hakkında

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel söylemişsin ama birincisi fehim adlı arkadaşın problemini yanlış yorumlamıssın onun problemi yanlış programlamadan dolayı yol bilgisayarının çalışmaması oda servisin suçu tabii. CD30 un ayarları yarım yamalak olması ise, o da zaten konuşulduğu gibi kişiye göre değişir. Ancak şu bir gerçek ki benim gibi arabasına sonradan uyduruk parça takmak istemeyen ve her türlü orjinallikten yana olanlar için kaçınılmaz bir fırsat olduğu düşüncesindeyim.

Şimdi bu video izleme işine galince bu ekranla yapa bileceklerin bütçen ve zamanınla sınırlı. İstersen DVD izle, istersen mersedes ve bmwlerde olan gibi geri vites kamerası tak (ancak orjinal park pilot opsiyonu olmalı), istersen bilgisayara bağla, tv modül tak vs gibi. Bunların hepsi yapılabiliyor ve sadece ara bir elektronik devre ile. (Bu arada DVD90 dan video izlenmiyor ancak neden bu cihazın okuyucusu bir ara devre ile dvd player olarak kullanılmasın ki, dediğim gibi bütçe, zaman ve usta üçgeni). Ben şuan için sadece bir şekilde CD70 Navi getirtip hem geleceğe yatırım yapmayı hemde başladığım işi bitirmek istiyorum. Neyse uzun lafın kısası bence arabanın havasını değiştiriyor ve uzun süredir kullandığınız bir araca sanki yeniden sahip olmuşsunuz gibi oluyor. Ben kendi adıma memnunum.

Fehim arkadaşım senin sorununa ufak bilgim dahilinde yapabileceğim yorum ise serviste tekrar programlatman. BC nin çalışması lazım eğer doğru programlandıysa.

evet aynı görüşdeyiz ben bu zamana kadar arabaya hiç bir şekilde dokunmadıysam sırf orjinalliği bozulmasın diyedir orjinalliğe çok ama çok önem veririm aracımda 4 komponent kolon var misal birebir orjinal yuvalara uyucak şekilde aynı ölçüde aldım ve orjinal cd 30 teybe anfi ile bağladım ki tesisatçım dedi bu teyip o kadar kaliteli değil yüzde yüz verim almak istersen adam gibi indash yada doubledin takalım dedim yok katiyen arabanın orjinalliğinden fedakarlık etmem orjinalliğinden ötürü performansdan biraz ödün vericeksek veririz dedim.. yoksa bende biliyorum teybi çıkartıp oraya uğraşmadan bir dounble din yada indash teyp takmayı yada lcd ekran takmayı ama arabayı kör etmenin bir anlamı varmı bu arabların her şeyi teybi beynide settings ayarlarıda teyibinden yapılıyor bunlar gittimi direksiyon kumandada uçuyor zaten arabadaki her şey iptal ayrıca bence arabada çok eğriti duruyor o tip şeyler hindistandaki oyalı boyalı arabalara benziyor üstte ekran altta ekran...

ama o dediğinizi ben çok ama çok araştırdım almanyadan hollandadan polonyodan çok insala temasa geçdim renkli ekran sorun değil ama her kez dvd falan oynatma işine gelince yabancıların bile bir bilgisi yok çok ayrıntılı o yüzden ben gene orjinalliği bozmadan tablet lcd alıcam orjinalden farkı yok üstelik ne kablo derdi var ne delme ne oyma şahane aşaya resmini koyucam tablet lcd ekranların cid ekran bende alıcakdım ama bss trizz ayarlarının çıkmadığını duyunca vazgeçdim dediğim gibi bende hafifden bir tesisat var ama teyp profesyönel bir teyp olmadığı için orjinal teyip yetersiz o yüzden farklı bir tarzda müzik dinledimmi direk tiz bass ayarlarını değiştiriyorum onu düşünerek benim için yarım yamalak dedimki öyle... ayrıca o geri sensörü ekranlı dikiz aynaları falan filan çok çin işi arap işi eğriti geliyor bana çok saçma hiç bir arabayada yakışmıyor bence..

bu arada tablet lcd örnekleri aşağıda

hPBAFLr-OlJYZHVLQQzvRg.wim

Teknik Özellikler :

CF/USB/SD/MMC Kart Okuyucu
CD-R/RW DVD±R/RW
DivX/AVI/VCD/SVCD/JPG desteği
Uzaktan Kumandalı
AV Çıkış Bağlantısı
2,5 Saat Batarya Kapasitesi
Koltuk Başlık Aparatı, Kulaklık ve Ayırıcı
12V Çakmak ve AC Adaptörü

00UEW23q76HQx0B1buKq-A.wim

Teknik Özellikler:

CF/USB/SD/MMC Kart Okuyucu
CD-R/RW DVD±R/RW
DivX/AVI/VCD/SVCD/JPG desteği
Uzaktan Kumandalı
AV Giriş / Çıkış Bağlantısı
2,5 Saat Batarya Kapasitesi
Çift Koltuk Başlık Aparatı, Kulaklık ve Ayırıcı
12V Çakmak ve AC Adaptörü

20061478261.jpg

fujitsu_u1010-1.jpg

Buda Favorilerimden philipisin

PET831_98_webImage370.jpg

Soketli DVD girişi olan ince tasarım

Akıllı Araç Montaj Seti ve SD kart yuvası

8,5'' LCD ekranlı bu tablet tarzı Philips PET831 Taşınabilir DVD Oynatıcı ile film ve müzik dünyasının büyüsü hayatınızda. Zero Bright Dot™ sayesinde optium ekran kalitesi elde edilir. SD kart yuvası ve Komponent Video çıkışıyla birlikte gelir.Aracınızda Ne Bir Kablo Ne Ek Bağlantı Ne Başka Görüntü Kirliliğine Yol Açar...
Üst düzey özellikler

DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

DivX® desteğiyle, DivX®'le şifrelenmiş görüntüleri oturma odanızın rahatlığı içinde arabanızda izleyebilirsiniz. DivX® medya formatı, filmler, film fragmanları ve müzik ...

Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

Birden çok formatı destekleyen oynatma yeteneği, resimleri görüntüleyebilmenize ve birçok disk formatını oynatabilmenize olanak vererek en fazla disk ...

philipisin sitesinden alıntıdır ...

Bunlarda Tablet Pc Bunlarıda düşünüyorum

fingerprint-sensor-tablet-pc,f-x-82221-13.jpg

ces2001-web-tablet.jpg

tablet-pc.jpg

TabletPC2_H.jpg

TNicotera-road-warrior-tablet-pc.JPG

3593-500-375.jpg

fehim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.arabacimotomotiv.com
Fehim arkadaşım senin sorununa ufak bilgim dahilinde yapabileceğim yorum ise serviste tekrar programlatman. BC nin çalışması lazım eğer doğru programlandıysa.

evet en mantıklısı yeniden programlama gibi gözüküyor.elimde şimdilik başka bir alternatifte yok.bu bass tiz ayarlama konusunda ise, dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama bass tuşuna bastığınızda ekranın üst kısmaındaki CD in ve MP3 yazıları pasif hale geliyor(eğer ünitede mp3 cdsi varsa) bu süreç içinde bass ı yukarı aşşağı tuşları yardımıyla ayarlayabiliyorsunuz(aynı şekilde trebble da).bass yada trebble ı ayarlayamama gibi bir durum yok,sadece ekrandan takip edemiyosunuz.yada sadece bende böyle. bi deneyin derim.

Eger bu cid ekranına dvd, geri kamerası, mini bilgisayar vs bağlamayı düşünen arkadaşlar varsa cid interface adında bi devre yardımıyla bu işlemler yapılabiliyor. uzun uğraşlar sonunda italyan forumundan satıcısını buldum. kit e(interface+kompozit çevirici +kablolar) 250€ istiyor türkiyeye postayla 12 € , UPS i tercih edene kargo 50€ .interface le arabanın orjinalliğini bozmadan istediğiniz zaman harici sisteme bağlanıp görüntü alabiliyorsunuz.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet en mantıklısı yeniden programlama gibi gözüküyor.elimde şimdilik başka bir alternatifte yok.bu bass tiz ayarlama konusunda ise, dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama bass tuşuna bastığınızda ekranın üst kısmaındaki CD in ve MP3 yazıları pasif hale geliyor(eğer ünitede mp3 cdsi varsa) bu süreç içinde bass ı yukarı aşşağı tuşları yardımıyla ayarlayabiliyorsunuz(aynı şekilde trebble da).bass yada trebble ı ayarlayamama gibi bir durum yok,sadece ekrandan takip edemiyosunuz.yada sadece bende böyle. bi deneyin derim.

Eger bu cid ekranına dvd, geri kamerası, mini bilgisayar vs bağlamayı düşünen arkadaşlar varsa cid interface adında bi devre yardımıyla bu işlemler yapılabiliyor. uzun uğraşlar sonunda italyan forumundan satıcısını buldum. kit e(interface+kompozit çevirici +kablolar) 250€ istiyor türkiyeye postayla 12 € , UPS i tercih edene kargo 50€ .interface le arabanın orjinalliğini bozmadan istediğiniz zaman harici sisteme bağlanıp görüntü alabiliyorsunuz.

Evet bu iyi bir haber. :alkis: Bende bu ara devrenin satıcısına ulaşmaya çalışıyordum. Bir kaç yere mesaj yazdım ancak cevap gelmedi yada adreslerin karşılığı çıkmıyordu. Ben en çok bu geri kamerası ve dvd olayını yapmak istiyorum. Fakat parçada bir hayli pahalı.:sorry: Fakat bu olayıda ancak bu şekilde sonlandıracağız herhalde.:D

Ayrıca bass ayarlarını denedim bende de aynı fehim arkadaşımızın dediği gibi ayarlanabilir ancak ekranda görünmüyor.:good: Çok ilginç yaw.:eek:

Son düzenleme:

Neo59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Opel Astra H için:

Adı_______________________________________Parça No______Fiyatı
Aplık Multi Fonksiyon Göstergesi (Renkli Ekran) ....13126610 ........29YTL

Ben yetkili servisten vermiştim 4 günde geldi. :D

Teşekkürler

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam şu arka kamerası neki 30 milyondan başlıyor iç veya dış kamerası tampona yada iç cama takılıyor yok tamponumu deldirmem dersen 50-60 milyona plakalıklara takılanları çıkmış şimdi yok onuda yapmam dersen wireless lı olanları var ne bir delik ne bir kablo ama çok saçma bir olay çok gereksiz illa alıcaksanız en kralı wirelesslıları 180 milyon normal gece görüş kameralı olan tampona montajlılar 30-40 milyon dediğim gibi bence çok saçma ve gereksiz :)

yani öyle ahım şahım bir şey olsa zaten ucuzda bir olay pahalıda değil bmw mercedes audi jaguar gibi dünya devi markalar araçlarına standartta sunarlardı.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam şu arka kamerası neki 30 milyondan başlıyor iç veya dış kamerası tampona yada iç cama takılıyor yok tamponumu deldirmem dersen 50-60 milyona plakalıklara takılanları çıkmış şimdi yok onuda yapmam dersen wireless lı olanları var ne bir delik ne bir kablo ama çok saçma bir olay çok gereksiz illa alıcaksanız en kralı wirelesslıları 180 milyon normal gece görüş kameralı olan tampona montajlılar 30-40 milyon dediğim gibi bence çok saçma ve gereksiz :)

yani öyle ahım şahım bir şey olsa zaten ucuzda bir olay pahalıda değil bmw mercedes audi jaguar gibi dünya devi markalar araçlarına standartta sunarlardı.

Valla ben 30 ytllik falan düşünmüyorum, gayet güzel bir donanım ayrıca park pilot olan arabalarda HSCAN ve LSCAN e bağlayarak arabanın hızı, geri vites geçişi gibi durumlarda otomatik olarak devreye giren bir donanım. Ayrıca mersedes ve bmwlerde (X5 E70 kasada standart donanımda, youtube bir bak neler var bir izle.). Ayrıca bizim arabaların bagaj çıtalarının içine giren modelller var bu benim dediklerim çok ucuz ve adi değiller. (200 avrodan başlıyor.)

Ya birde kusura bakma ama sen biraz kötümser birisin. Herkesin yaptığına yapacağına hep olumsuz. Bırak yapsın adamlar güzeli kötüsü saçması onu ilgilendirir. Değilmi ama :( .

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kötümser değilim gerçekçiyim :) bak renkli ekran yapdırdın süper harika olmuş mükemmel daha ötesi denirmi :) neden çünkü aracın orjinalinde var ve kalitesini çok çok yükseltiyor arabana binen senin zevk sahibi biri olduğunu anlıyor

yiğenimin aracında var kameralı sistem aynadan izliyor 300 milyona takdırdı ondan biliyorum parayı çöpe attık dedi bunun karamsarlıkla bir ilgisi yok x5 lerde var ama neden var onlarda şart ben x5 de kullandım arkası iptal o aracın ml lerde öyle arkalarını kafayı çevirsende göremiyorsun beşik eşiği çok çok yüksek yani allah muhafaza bir çocuk olsa altına alırsın o tip araçlarda bir amaç var yani gereklilik

ama bence binek arabada işlevi yok bunu diyorum yani 30 milyonluk alıp taktırıcağın kamerayla 200 milyonluk arasında da büyük fark yok işlev açısından ama alıcaksan bari wireless olanları al av pal desteğine kadar var yanında kablosuz ekranıda geliyor artı başka lcd lere bağlama imkanın var delme kablo hiç bir şey yok.. onlarda pahalı ben insanların ceblerini düşünüyorum ondan diyiceksinki düşünme sana ne haklısın aslında :)

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgürfree;

slm ben bulut özgür şimdi bende 2007 makyajsız astra h cd 30 mp3 lü ekran var senin ekrandan yaptırmak için gedizlerle uzun uzun konştum ancak bir sonuç çıkmadı yani çıktı ama 5500 ytl gibi komik bir rakkam çıktı.Şimdi nerede sipariş edicem ve neler yapabilicem anlatmışsın ama banada sıralı olarak anlatabilirmisin?bir de sıfırlamaya nasıl dikkat etmem gerekiyor?

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kötümser değilim gerçekçiyim :) bak renkli ekran yapdırdın süper harika olmuş mükemmel daha ötesi denirmi :) neden çünkü aracın orjinalinde var ve kalitesini çok çok yükseltiyor arabana binen senin zevk sahibi biri olduğunu anlıyor

yiğenimin aracında var kameralı sistem aynadan izliyor 300 milyona takdırdı ondan biliyorum parayı çöpe attık dedi bunun karamsarlıkla bir ilgisi yok x5 lerde var ama neden var onlarda şart ben x5 de kullandım arkası iptal o aracın ml lerde öyle arkalarını kafayı çevirsende göremiyorsun beşik eşiği çok çok yüksek yani allah muhafaza bir çocuk olsa altına alırsın o tip araçlarda bir amaç var yani gereklilik

ama bence binek arabada işlevi yok bunu diyorum yani 30 milyonluk alıp taktırıcağın kamerayla 200 milyonluk arasında da büyük fark yok işlev açısından ama alıcaksan bari wireless olanları al av pal desteğine kadar var yanında kablosuz ekranıda geliyor artı başka lcd lere bağlama imkanın var delme kablo hiç bir şey yok.. onlarda pahalı ben insanların ceblerini düşünüyorum ondan diyiceksinki düşünme sana ne haklısın aslında :)

Evet aslında doğru söylüyorsun. Ama benim araba pek öle arkası görünen cinsten değil işte bende sw var. Çocukların çok yoğun olduğu bir sitede oturuyorum. Birde çevrede 2 adet ilkokul olunca, ayrıca arabadan da korkumuyor bu veletler önceden biz araba görünce 200m öteye kaçardık şimdi :mad: , bundan dolayı geri gelmek benim için tam bir eziyet. Ben o yüzden düşündüm.:D Çok mu abartı oluyor bilemiyorum ama.:confused:

özgürfree;

slm ben bulut özgür şimdi bende 2007 makyajsız astra h cd 30 mp3 lü ekran var senin ekrandan yaptırmak için gedizlerle uzun uzun konştum ancak bir sonuç çıkmadı yani çıktı ama 5500 ytl gibi komik bir rakkam çıktı.Şimdi nerede sipariş edicem ve neler yapabilicem anlatmışsın ama banada sıralı olarak anlatabilirmisin?bir de sıfırlamaya nasıl dikkat etmem gerekiyor?

Yuh diyorum başka birşey demiyorum o fiyat ne abartmışlar yaaw. 5500 ytl. :eek: Bunlar avrupa da o fiyata bizim arabaların satıldığını bilmiyorlar herhalde.:mad: Sen onlarla bir daha konuşursan 2000 YTL ye ben sizin arabalara takayım de:kop: .

Son düzenleme:

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) gedizler böyle zaten saçma sapan fiyatlar istiyorlar herşey için .samak mı istemiyorlar ne istiyorlar anlamadım