Yeni bir şehir efsanesi mi?

Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enteresan

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tech 2'nin yüzünde güller açtırmayalım derim .. :)

TheOne' Alıntı:
İnternette gezinirken buldum, dikkatimi çekti. Ürünle ilgili yorumlar bana inandırıcı gelemiyor bir türlü... Deneyimi veya fikri olan...?

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=253684&productid=otm092075#tablnk

Birkaç yıl önce bir arkadaşım aracına oktan arttırıcı koymuştu likit olarak... Araç önce siyah duman atmaya başladı sonra da motor hakkın rahmetine kavuştu. Belki de kötü bir tesadüftü bu likitle alakası yoktu motorun gitmesinin ama o günden beri oktan arttırıcılarla yıldızımız barışmadı...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ISO 9001/14001 BELGELİ
IS 1460:2000 BELGELİ
diyo bunlar gerçekten doğru ise sorun çıkartmaz herhalde ama kullanan arkadaşlar kötü diyo bişey diyemiyorum o yüzden bence 20-30 bin ytl lik araçlarda denenmesi sakıncalı

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Sitede olumlu yorum yapanlar sizce firmanın kendi elemanları mı....

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
sivi olmadigi icin bencede depoda hasar verebilir arkadaslar ben http://www.tekzen.com.tr/new/productdetail.asp?ref=12&urun=628527 bu urunun benzin katkisini ve magic dosenin enjeksiyon temizleyicisini 3-4 depoda bir atiyorum ve inanin arabamda benzinden tasarruf ettigimi fark ettim ve aracin cekisinde de hicbir degisiklik hissetmedim benzin ve deopda biriken suyunda benzinle karisip yakilmasina sebep oluyor depoyu da temizliyormus enjeksiyon katkisida enjeksiyonlar icin sanirim.... :) ben farkini cidden hissettim...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazot enjektör katkısı kullanıyorum işe yaradı diyebilirim ,özellikle önceden turbo devreye girdiği zaman araç kendini öne atmıyordu benzinli gibi sabit bir şekilde hızlanıyordu ancak 4 depo dan sonra iyice kendini hissettirdiği şimdi ilk günkü gibi alet bir atlıyor öne o biçim,ama pahalı her depoda 15 ytl sonax kullanıyorum kessemmi bir türlü karar veremedim.

Oktan artıcı olayı ise aracınız uygun değilse shell den aldığınız 100 oktanın bile faydası olmaz boşu boşuna almış olursunuz.Fakat sıvı nos duymustum benzin deposu için kullanan bir de arkadasım var dı ama hiç kutusunu görmedim..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bence bunun katkısı olur gibime geliyor erimemezlik filan da yapmaz yaa benzinin için olamaz yanii.Hem olsa böyle rahat rahat satamazlar, yanii bir şikayette piyasadan kalkar bu ürün dimi.

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste sordum bu tür olaylar arabayı garantiden cıkarıyor...
kullanım kitapçığını okursanız 97 oktan yakıt bile yasak...
parası cok olan buyursun....