Yeni bir şehir efsanesi mi?

gullu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksek oktanda segmanları yakarsınız tama araç hızlanır kapasitesinin fazlası performans verir ama bir zaman sonra motoru elinize alırsınız denenmiş bir olaydır bu anadola 130 oktan koymuştu arkadaş araç resmen ucuyordu sonra motor cartladı.

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yakıttan tasarruf ve performans için böyle şeylere girmeyin. bor katkılı yağ katkıları zararsız ve bence daha yararlı motor için.

lelmas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.lelmas.com
Yağ katkısı mı?

flybird' Alıntı:
bence yakıttan tasarruf ve performans için böyle şeylere girmeyin. bor katkılı yağ katkıları zararsız ve bence daha yararlı motor için.

ben bunu hiç duymadım bunu nerden alabiliriz???yani benzin değil yağ katkısımı oluyor

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Yakıtın oktanını değiştirdiğinizde mutlaka Ateşleme zamanını değişen oktan seviyesi oranında optimize etmelisinizki detenasyon oluşmasın..Yüksek oktanlı yakıt iyidir aslında..

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
ISO 9001/14001 BELGELİ
IS 1460:2000 BELGELİ
diyo bunlar gerçekten doğru ise sorun çıkartmaz herhalde ama kullanan arkadaşlar kötü diyo bişey diyemiyorum o yüzden bence 20-30 bin ytl lik araçlarda denenmesi sakıncalı

ISO belgeleri çok zor alınan belgeler değil, denetlemelerde bazen duygusal bir şekilde konuyu hallediyorlar.