Yeni Enkei RP03'lerim

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok guzel olmus masallah ayrıca 5 lık yay ve 18 jantdan oturu de :) senı kutlyrm buuyk cesaret

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni lastik ölçülerinin tech2 yle girilmesi lazım bence yol bilgisayarı o yüzden yanlış gösteriyor

Mantıklı, bunu hiç düşünmemiştim ama tekerleklerin çapındaki değişme oranı %0.4 bu kadar fark eder mı bılgısayarda?

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astralara 5 kollu jantlar güzel gidiyor hayırlısı olsun aman çukurlara dikkat

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun ortak :D

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardeşim allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

ama sana şunu söliim jantların replika olabilir niye diye sorarsan yaklaşık 2 senedir enkei jant üretmiyor belki bi ihtimal daha eskiden kalma bir jant olabilir senin jantların . . .

Son düzenleme:

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni lastik ölçülerinin tech2 yle girilmesi lazım bence yol bilgisayarı o yüzden yanlış gösteriyor
ßende ßu sorunun cevabını Beklıorum..ayrıca enkei orjınalse ßişey dıyemem..ßen sadece kendı fıkrımı soyledım..

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardeşim allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

ama sana şunu söliim jantların replika olabilir niye diye sorarsan yaklaşık 2 senedir enkei jant üretmiyor belki bi ihtimal daha eskiden kalma bir jant olabilir senin jantların . . .

zaten gittiğim adam jantları 2007 yazında getirtmiş 10 takım.bitek bunlar kalmış 18" olarak.bu yazda satılmasaydı kendi aracıma takcaktım dedi.bu yüzden de baya uygun fiyata verdi.Fiyat konusunda açıklama yapamıyorum ayıp olmasın dıye..Bunlardan isteyen bikaç arkadaşım daha var onlar için sorucaktı getircek sanırım bir iki takım daha..

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ok teşekkur ederım...sorun değil..ßen zaten bılıyorum Fıyatını,daha uygunda almış olablırsın dıe sormusdum..