yeni lsatik alıcam ama kararsız kaldım

Vectra ES

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence opel için yumuşak lastik kullanılmalı zaten süspansiyon sert 15 gün önce michelın aldım tavsiye ederim.

gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
lastik boyutlarıyla ilgili bir sorum olacak.

ebatını değiştirmek için hesaplama siteleri var. benim orjinali 195/60/15. ben 195/65/15 seçersem %3ü geçiyor onun yerine 185/65/15 daha uyumlu çıkıyor nettede birkaç kişi yazmış. acaba 185/65 almam sıkıntı yaratır mı? yada ne gibi değişim olur

yol tutuş azalır,
yakıt azalır,
konfor artar,
fren mesafesi uzayabilir,

muratt18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler bugün lastiğimi aldım ve taktırdım. orjinal boyutunda continental cpc5 aldım

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Çok iyi bir tercih yapmışsınız. Continental özellikle de Conti Premium serisi almak çok yerinde bir karar olmuş. Bunun yanında eskiye nazaran tutuş limitleri , frenleme mesafesi , yol sesi , yağmur performansı ve konfor hisleri hakkında kullanıcı yorumlarınızı bekliyoruz.

muratt18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok iyi bir tercih yapmışsınız. Continental özellikle de Conti Premium serisi almak çok yerinde bir karar olmuş. Bunun yanında eskiye nazaran tutuş limitleri , frenleme mesafesi , yol sesi , yağmur performansı ve konfor hisleri hakkında kullanıcı yorumlarınızı bekliyoruz.

ilk arabamdı o yüzden eski lastiklerimle kıyaslıyorum. onlarda 5 yılı geçmişti, sertleştiğinden olsa gerek yenileri takınca anladım çok sesin sebebini. 80km kadar yol yaptım mııcırlı yolda lastik sesi kafa ağrıtır ama bunda hiç rahatsız etmedi. amortisorlr sert olmasına rağmen gayet konfrlu geldi bana. tavsiyede ederim..;)

cilek26

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
slm continental cpc 5 tavsiye ederim kendimde kullanıyorum çok güzel hem yumuşak hem sessiz yağışta güzel.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
QRdQbV.jpg
[/url][/IMG]