Yeni Nesil Banana Model Silecek Süpürge Seti

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keboy muhakak taktır özelikle kışın bu silecekler donmuyor katır kutur ses yapmıyor tabi yanındada antifirizli cam suyu kullan ben 25 ytl aldım kalitesiz diyordum ama müthiş siliyor antifirizli cam suyu kullanmazsan camda su donuyor tabi bu durumda silecek ne yapsın ama eski fırçalı silecekler gibi donma yapmıyor tavsiye ederim kullanımda büyük kolaylık alınca muhakak camda provasını yap iz bırakmayanı al isim verecem ama reklama girer diye vermiyorum

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende kullanıyorum silişi çok güzel fakat 15-20 tl lık modelleri tercih et daha iyi siliyor sol51 sağ 45cm aldım cuk diye oturuyor gönül ister ki bosch veya valeo almak ama fiyatları 60 -80 tl arası değişiyor

aduken

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hespiburada'dan almıştım. 1 sene olmak üzere ama ömrünü doldurdu. silerken boşluk bırakıyor iz oluyor artık. alacaklara uyarı: 2 kış idare edemezsiniz.

ege1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar 2005 Astra h sahibiyim.bugün gittim vette marka banana silecek aldım.forumlarda okuduğum sökme takma olayının çok kolay olduğuydu.fakat en başta aracın üstündekini sökemedim.servis konumuna alıp kaldırdım o mandalı çıkarmaya çalışıyorum çıkaramıyorum.kırılır diyede ellemedim şimdi.zahmetli bişeyse serviste taktırayım.ben aldığım sileceği komple takmayıp,sadece lastiğini çıkarıp orjinal sileceğe monte edicem.çıkarabilsem yapıcam da çıkaramdım bi türlü sileceği.Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim:)

condortr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar benim araca bu kis bakiminda taktim bosch marka digerleriyle arasindaki tek fark donma olayi bunda olmuyor baska bir farki yok..

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra B icin de olur mu bu banana silecekler.
bir de bizim vectra B lerde silcecek olcusu nedir acaba

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ucuzuna kaçmayın derim. tanesi 12 tl ye olanından kipadan aldım. fakat memnun değilim. hızlı çalıştırmada motoru sanırım zorluyor gibi. çünkü tüm noktadan bastığı için olabilir. üstelik 4 ay önce aldım. geçen kış normal bosch marka aldım tanesi 15 tl yeydi. kış boyunca süper çalıştı. sanki çalıştığını hiç hissetmiyordum bile yani sessiz di. hatta gayet iyi temizliyordu. bu kışı atlatayım. seneye tekrar bosck markaya döneceğim.