Yeni Opel Astra 2012 Enjoy Plus En Uygun Hangi Bayi?

• Konuyu başlatan ugurdogan__
  • Başlangıç tarihi
U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yeni astra almak istiyorum yalnız bütün bayiler keyfi fiyat veriyor gibi.Geçen egeme gittim enjoy plusu sordum en son 52.500 dedi.Bir hafta sonra telefonla aradım en son ne kadara bırakıyorsunuz dedim 50.500 son olur dedi.

Dalga mı geçiyorlar? bu yüzden tek tek bayilere gidip soracam izmirde.Var mı bildiğiniz en uygun enjoy plus veren bayi?

Şimdiden Teşekkürler

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Opel Astra 2012 Enjoy Plus En Uygun Hangi Bayi?

gel sana istanbuldan alalım arabayı

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mümkün olduğunca size yakın tüm bayileri arayın
ancak aramakla yetinmeyin tek tek yüz yüze görüşün
daha uygun fiyat alabilirsiniz
İstanbul bayilerini de mutlaka araştırın

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

İstanbul'da fiyatlar nasıl?

Yani izmir bana gerçekten çok fazla söylüyor gibi geldi.Hani 50 bine sport paket veren yok mudur :) izmirde de olur

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba;
izmirde en uygun fiyat SURTAŞ'ta..orada zafer beyi ararsanız ,size yardımcı olabilir..en azından bana çok yardımcı olmuştu.. ayrıca egem artık kavuklar oldu ,sanırım bilginiz vardır..saygılar..

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

batu link' Alıntı:
merhaba;
izmirde en uygun fiyat SURTAŞ'ta..orada zafer beyi ararsanız ,size yardımcı olabilir..en azından bana çok yardımcı olmuştu.. ayrıca egem artık kavuklar oldu ,sanırım bilginiz vardır..saygılar..

Çok teşekkür ederim.Bir tek Surtaşı gezip-aramadım.Yarın ilk işim aramak olucak.

İzmirdeki bütün bayiileri gezdim.Üstüne aradım.En uygunu 50.500 dedi arkasta.Bi de 1.3 enjoy plusı.Yani soruyorum arkadaşlara geçen -ocak-şubat-mart aralığında alanlar sport 1.3 46-48 bin arasında almış.Enjoy plusu 48-50 arasına indiremedim.Yani bekleyelim mi bu dövizin düşmesini ne yapalım anlamadım.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba;
yarın bi ararsın ona göre karar verirsin..ancak tabiki kasım ,aralık aylarında biraz fiyatlar aşağı yönlü olabilir kanımca..çünkü yıl sonu kampanyaları oluyor.. burası kesin ,ama döviz yukarı gidermi? bence daha yukarı gitmez..yani şuan fiyatlar tavan durumda,bana göre..zaten son birkaç ayda fiyatlar 4-5000 lira artı zaten...saygılar..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurdogan__ link' Alıntı:
İstanbul'da fiyatlar nasıl?

Yani izmir bana gerçekten çok fazla söylüyor gibi geldi.Hani 50 bine sport paket veren yok mudur :) izmirde de olur
Istanbul opel gerek besiktasta emre bey var bana bayagi yardimci olmustu. Bi fiyat alin derim.

U

ugurdogan__

Bilgi Girilmemiş

İStanbul'u da yarın arayacağım ama kaide değer bi teklif yaparlarsa gider alır gelirim aracı.

Ama izmir'de olması daha makul olucak.Şimdi gidipte 50 bin enjoy plusa vermek istemiyorum.Bu paraya daha dolu araba alırım diye düşünüyorum.

50 bine 1.3 sport paket veren olursa trink sayarım ellerine parayı.fiyatlar çok uçmuş ya.

Bi de millet 43 bine 1.3 enjoy almış zamanında gelmişler bize 46-47 veriyolar 15 bindeki aracı ..:) herkes akıllı !

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ama euronun artışına bağlı olarak hemen hemen tüm otomobil firmalar fiyatlarını arttırdılar
geçen sene kasımda 50 bin tl ye almıştım aracımı 1.3 cosmo şimdi 60 bin civarı araç
şöyle düşün sen bu aracı aldığında bir sene sonra satmak istediğinde aynı fiyatı vermiyeceksin muhtemelen
yani araç fiyatları geçen seneye oranla uçtu sadece opelde değil :)

inşallah gönlünüze göre fiyatı bulursunuz, iyi araştırın ve mutlaka yüz yüze görüşün