yetkili mi, özel mi?

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mbaran' Alıntı:
Selam arkadaşlar,

Haberiniz olsun 3 yaşını doldurmuş bütün araçlara %25 indirim yetkili servislerde bizleri bekliyor. Bu indirimle özel servis fiyatına yetkili servisten orjinal ve garantili hizmet alıyorsunuz. Saygılarımla...

tamam iyi hoş güzelde,ben arabamı tek bı ustaya elletiyorum,ona buna elletmek ıstemıyorum..yetkili serviste olsa nedense herkeze güvenmıyorum.özel servıste bıraz pahalı ama,en azından ustaya guvenıyorum yıllardan berı arabalarımızı yapar..yetkılı servıs yapıyo,sonra tekrar aynı arıza olusunca,kullanıcı hatası dıyo,yapmıyo,aynı ucretı tekrar senden alıo oda var,basımıza geldi çünkü.ama özel servıstekı ustamız aynı sorun tekrar olursa,yapıo arabayı oda var:Dgülü seven dikenine katlanır napalım:)

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buradan çıkan sonuç bırakın dağınık kalsın herkes kafasına göre takılıyor zaten herkes kandine göre haklıdır.yetkiliden memnun olan yetkiliye özelden memnun olan özelegider...

kagan-opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a

buna göre yetkiliyi tercih edenler kaliteli ve garantili işçilik için götürüyor. özel serviste ise fiyatların ucuzluğu dikkat çekiyor. fakat özelinde iyisini bulmak mesele

astra_cem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence garanti dolana kadar yetkili servis, daha sonra işçiliklerine güvendiğin, ustaları tanıdığın, ve ne gerekiyorsa sadece onu yapan, yani sorun lastikteyse komple jant değiştirmeyen bir özel servise gitmelisin

selcukreis035

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellllllllllllllll yetkilerden nalet geldi

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mbaran' Alıntı:
Selam arkadaşlar,

Haberiniz olsun 3 yaşını doldurmuş bütün araçlara %25 indirim yetkili servislerde bizleri bekliyor. Bu indirimle özel servis fiyatına yetkili servisten orjinal ve garantili hizmet alıyorsunuz. Saygılarımla...

Bu %25 kandırmacasına bi örnek.
Aracımın ön bilyaları için yetkili servise gittim. Tanesine işçilik dahil 474 YTL dediler. % 25 indirimle 355'e indiler. Parçayı iyice araştırdım tanesi 130 YTL. Derhal özel servise gittim. İkisini 320'ye değiştirdim.işçilik dahil. Üstelik parçaları takarken kontrol ettim yan sanayi mi diye. Yetkilide arabanın yanına yanaştırmazlar.

merkez-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar curise control taktırmak için Egeme gittim 150-ytl civarı tahmini fiyat çıkardılar ordan opaza sorayım dedim özel servis diye bana 215-ytl fiyat çıkardılar bugün egeme taktırdım indirimle 106-ytl ödedim şunu belirteyim ben aracımı dışarıda tamircim var ona bakımlarını yaptırıyorum.

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin garantili olması açısından yetkili servis iyidir.Ama gel gelelim o biçimde pahalı .)

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr'm 6 ayda 2 kez değişti. Ancak yetkili servis oldugu için parca garantisinden dolayı 2.den ucret alınmadı.