0 km bir araç yaklaşık kaç km'de motor'u açar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bu konuda EN İYİ veriyi,

Yakılmış Benzin

veriyor. devamlı depoyu full'leyerek kullanıyorsanız, ortalamaya, Range e falan bakmanıza gerek yok. Tüketilen Benzin neredeyse 1'e 1 doğru oluyor...

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni astralar, modern teknoloji ile üretildikleri için öyle motor açilmasi ws gibi şeyler yok. motorun zatn açik, yolunda açik olsun :)

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşlar kafam cok karıstı arkadsın tekı ş.içi 155-175 arası yakıo dedi inanamadım aklımda soru işareti kaldı zaten arabayı 5000 km bakımına goturecem o ara sebebını sorarım ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kulla nılan güzergah dışında birşeyle ilgisi oluğunu düşünmüyorum.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
3000 d/d den aşşa vites değiştirmem ve çoğu zaman ş.içi de dahil 130-140 ile gidiyorum sebep budur tahminimce.Ama yemin ederim çok zorluyorum bazen sakin kullanayım diye ama olmuyo.Burda o kadar çok ''ö---'' var ki ; altında broadvay,flash,doğan la kafa tutumaya kalkıyo.Şimdi haddini bildirmesem olmayacak,basıyom tokadı haliyle.Olan benim yakıta oluyo malesef ... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

çok dooru diosn 2 dakka yawaş gidiyosn snr kuduruyosun gaza yüklendikçe yükleniosun...mesela astra 1,4 30ytl benzn aldm 15ytlsini yaklaşk 50kmde yedm wlla bgn öörenci adamız para yetmiyo...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Aynen dewilking08;zorla kaşınıyo herifler,sakin kullanmak zor ...

opelgt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALBATROS_09' Alıntı:
Walla ben geçen ölçtüm 30 milyon la 131km yaptım 70i sehir dışı 60 ı bahçe tarla yolu hep 1.-2.vites anırım 230felan yaktı

ne yaparsan yapıyım 275 yakıyo...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Miletimizde bu ''tokatlama manyaklığı'' olduğu sürece bizim sakin kullanmamız ve dolayısiyle az yakmamız baya zor görünüyo malesef.O kadar zorluyorum kendimi yavaş kullanmak için ama olmuyo.Manisa trafiği beni agresifleştirdi.İstanbul da falan yaşamıyorum Allah'tan ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...