20 bin askerimiz dağda !

Akın52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide ne alaka yani? burası haber paylaşım forumu deilki bu konuları konuşabileceğin başka forumlarda var onlara takılmayı dene bu forumda bu konuları açmayalım rahatsız oluyoruz...

Arkadaşım rahatsız olan tek sen değilsinki, mehmetcik nezaman hainlerin kökünü kazıcak bakıyosun vatanı bölmeye çalışan dış mihraklarda rahatsız oluyor.. rahatsız oluyoruz derken kendi adına mı konuşuyosun yoksa onların adına mı konuşuyosun bilmek istiyorum..

Atamız nedemiş ...

"İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!"

Atamızın Gençliğe hitabesinden..

Son düzenleme:

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım rahatsız olan tek sen değilsinki, mehmetcik nezaman hainlerin kökünü kazıcak bakıyosun vatanı bölmeye çalışan dış mihraklarda rahatsız oluyor.. rahatsız oluyoruz derken kendi adına mı konuşuyosun yoksa onların adına mı konuşuyosun bilmek istiyorum..

Atamız nedemiş ...

"İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!"

:good::good:süpersin

astracdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Atamız nedemiş ...

tebrik ediyorum:alkis:

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimler çok güzel kenan arkadaşım paylaşım için sağol. Televizyonda yayınlanması konusuna gelince onu okadar dert etmiyorum daha önce de yazdım. Keşke siyasiler karışmasa, bizimkiler gidip çakallara kurtlarla aralarındaki bitmez ve değişmez dengeyi gösterecek. Biz 3 yıl sonra öğrensekte olur yeterki olsun. Gel görki malesef kötü işler dönüyor (kan uykusunu izleyen bilir. izlemeyen de nolur netten biyerden çeksin izlesin artık. Çocuğu olan çocuğuna da izletsin.)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi günü kardeşimi Şırnak'a vatani görevi nedeniyle uğurladım...Aynı amaç uğruna orada olan kardeşlerimizin arasında katılarak TÜRK milletinin yatağında rahat uyuması için kanının son damlasına kadar savaşacağından şüphem yok...Allah tüm Mehmetçiklerimizi korusun...

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi günü kardeşimi Şırnak'a vatani görevi nedeniyle uğurladım...Aynı amaç uğruna orada olan kardeşlerimizin arasında katılarak TÜRK milletinin yatağında rahat uyuması için kanının son damlasına kadar savaşacağından şüphem yok...Allah tüm Mehmetçiklerimizi korusun...

hayırlı tezkereler inşallah,güle güle gitsin gelsin...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı teskereler ve tüm mehmeçimize allah kolaylık versin.attığı her mermi dolu gitsin.hatta bir mermiyle 2 tanesini devirsin....allaha emnet olun kardeşlerimm

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah hayırlısıyla gidip dönmesini nasip etsin allah yardımcıları olsun