20'' lik irmsher jant vectraya

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heyyyyyyt008vr6.jpg
Tabiiki karar senın benımkı bır dost tavsiyesi ..... ama bence 18 yeterlı bırde basılı olunca arac kendını gosterır zaten .... hayırlısı olsun işallah

karar senın 18 jant spor yay ...........
Salih seninkide jantın tipinden dolayı 19 gibi duruyor,maaşallah çok ayrıntı bir jant takmışsın.Arabayı çok tok gösteriyor.İlk taktığın jant tam olmamış.

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın ozamanlar bekar ve genç bir insandım ,, şimdi 34 yaşında ağır abiyim :))))))
onun içinde jant seçimi böyle oldu ......
Yanlız BİRDE senin araç gibi sunrooflu olsaydı arabam ömür boyu binerdim herhalde o yüzden senin araç bambaşka .... jantta bile gerek yok sen yürü yeter ....... Allah kaza bela vermesin ....
goruntu013ae0.jpg

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eveeeet aldım sonunda buyrun bakın bakalım beğenecekmisiniz? lastik 235-35-19'' 20'' olmadı ama 19 iyi oldu bijon 5x112 hafif kastı. lastik hankook. ben pek ıslak zemin performansını beğenmedim
dscn1672ie8.jpg
dscn1663fv8.jpg
performansını beğenmedim
dscn1662cs5.jpg

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yakışmış Volkan güle güle kullan.Siyah plastik marspiyerleri boyatınca jant daha da güzel durur.Bence oraları da boyat

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında jantlar çok güzel oldu resimleri pek iyi almadım. takan usta bile eline aldı kamerayı çekti. bir jant bu kadar mı değiştirir diyip durdu. gerçekte oldukça iyi duruyor

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yakışmış güle güle kullan. kazasız belasız. 5*112 takmışsın yine ama inşallah sorun çıkmaz. tekrar güle güle kullan.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok yakışmış Volkan güle güle kullan.Siyah plastik marspiyerleri boyatınca jant daha da güzel durur.Bence oraları da boyat
kısmet artık biraz durumu düzeltiyim yanlar ön panjur. bagaj üstü cam üstü arka tampon altı ,egzos ucu ,film ,yarım deri koltuk ve en son olarakta hoş bir komple ön tampon yaptırabilirsem tamamdır:)
:)

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Gerçekten yakışmış hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle arkadaş.