__--İnadına Manuel Vites Diyenler Grubu--__

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zevklerin ve renklerin tartışılamayacağını hatırlatır saygılarımı sunarım :D

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vites geçişlerinde aragazı veremeyenler buraya yazmasın kardeşim :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlar herdaim gaz verdiklerinden bu otomatikçileri kapsamıyor dikkatini çekerim :D

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben daha subaru sti ın otomatiğini alan görmedim :)

madem vites değiştirmek zaman kaybı wrclerde neden otomatik kullanılmıyor buda ayrı bi tartışma konusu :)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet kardeş, benim yazdıklarım gır gır mahiyetinde... Yoksa otomatik ve manual şanzımanların artısı da eksisi de var. biri lehinde yazacaktım, şu an manual kullandığım için manual yazdım, yoksa otomatik lehinde de yazabilirdim. Şahsım adına konuşursam benimde kullandığım çeşitli araçlar ve tecrübelerim var, sadece kulaktan dolma bilgilerle yazmıyorum. kullandığım araçlar kısmına bakarsan 2.8 CRD'yi görürsün. Kendileri otomatik bir jeep olup, çoğu manualin performansından daha iyi hızlanması vardır. Kimsenin ne bildiğine ve neyi tecrübe ettiğini yalnız Allah bilir. AYrıca burası tübitakın resmi sitesi değil, bilimsel yayın değil, subjektif yorumlarımızı yazıyoruz. umarım kendimi ifade edebilmişimdir:) bi konu da haklısın 2 yıldır istanbul dışında yaşıyorum, döndüğümde otomatik vitesi seçeceğim:)

Bu mesaj gözümden kaçmış kusura bakmayın direk adıma yazıldığı için cevap vereyim dedim...Abicim ben kimsenin zevkini, bilgisini, kullandığı aracı eleştirmiyorum..Zaten bu ne benim görevim ne de bunu yapmak haddime...Ben Türkiye genelinde yanlış bilgilere sahip olup, ön yargılı davranan insanlardan bahsetmek istedim...Yazdıklarım bi genellemedir ve asla kimseyi eleştirme mahiyetinde değildir...
Beni tanıyanlar da bilir ki eşe-dosta takılmayı, tatlı tatlı atışmayı severim..Bu sayfada da bu forumda da attığım mesajlara bakıldığında bunu zaten açıkca görebilirsiniz...Eğer yanlışlıkla sizleri kıracak, kızdıracak bişiler yazdıysam özür dilerim...;)
Bizim yaptığımız sadece şakalaşmak ve hoşca vakit geçirme çabasıdır...:)

Herkesin seçimleri kendine göre doğrudur, kendine göre özeldir, kendine göre güzeldir...Bunu eleştirmek de kimseye düşmez...;)

snbastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
işimiz gırgır zaten arkadaşlar, kırılmaca darılmaca olmaz haddimizi aşan kelimeler ettiysek de affola, unutmayalım ki Şanjuman adı altında birleşiyoruz ;)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse yanlış anlamasın fakat Otomatik vites sanki bayan arabası gibi geliyor bana. Manuel den vaz geçmem....

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu mesaj gözümden kaçmış kusura bakmayın direk adıma yazıldığı için cevap vereyim dedim...Abicim ben kimsenin zevkini, bilgisini, kullandığı aracı eleştirmiyorum..Zaten bu ne benim görevim ne de bunu yapmak haddime...Ben Türkiye genelinde yanlış bilgilere sahip olup, ön yargılı davranan insanlardan bahsetmek istedim...Yazdıklarım bi genellemedir ve asla kimseyi eleştirme mahiyetinde değildir...
Beni tanıyanlar da bilir ki eşe-dosta takılmayı, tatlı tatlı atışmayı severim..Bu sayfada da bu forumda da attığım mesajlara bakıldığında bunu zaten açıkca görebilirsiniz...Eğer yanlışlıkla sizleri kıracak, kızdıracak bişiler yazdıysam özür dilerim...;)
Bizim yaptığımız sadece şakalaşmak ve hoşca vakit geçirme çabasıdır...:)

Herkesin seçimleri kendine göre doğrudur, kendine göre özeldir, kendine göre güzeldir...Bunu eleştirmek de kimseye düşmez...;)

Estağfurullah, Opelim.netin tüm üyeleri çok seviyorum. İyi ki varsınız.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne konu ya :) Otomatikçiler rahat bırakın bizi :) daha değiştirecek çok vitesimiz var bizim :) :) :) :D sogumasın kahveleriniz :)