Acil Yardim Frenlerim şişti...?

ihsan_6341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi arkadaşlar haklı bu boru deil fren çolugum çoçugum var diyor sun allah etmesin bişey olsa vicdan azabı çekersin resimle beraber oylamaya sunusan hekez değiştir der. saygılarımla

E

elips

Bilgi Girilmemiş
frenlerle ilgili bir yardım isteği de benden...

Merhaba arkadaşlar. Diğer arkadaşın fren problemini okurken buraya kendi problemimi yazabilirim diye düşündüm. 2004 vectramda 2 ay önce balatalardan ses geldiği için ön ve arka diskler tornalandı ve balatalar değişti. Gelen ses şıngırtı şeklindeydi. Değişimden sonra bu kez problem daha da büyüdü. Araç kısa mesafelerde sorunsuz giderken yol uazayınca frenlerde felaket yüksek metal sesi geliyor. Frene basmadığım halde gelen bu ses aynı zamanda arabayı da kastırıyor. Ustalar 2 kere balataları değiştirdiler bir kerede diskleri tekrar torna yaptılar sorun yine çözülmedi. Uzun yol yapmaya başlayınca 20. km den sonra çok yüksek metal sürtme sesi geliyor. Hatta herkes arabaya bakar oldu. Napmamız gerekir. Lütfen aynı sorunu yaşayanlar veya bilgisi olanlar yardımcı olursanız sevinirim.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı Problemi yaşadım ve sert plastik yapıştırıcı ile yapıştırdım sorun yok...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abi arkadaşlar haklı bu boru deil fren çolugum çoçugum var diyor sun allah etmesin bişey olsa vicdan azabı çekersin resimle beraber oylamaya sunusan hekez değiştir der. saygılarımla
arkadasım ıyı guzel motorun yuksek sıcaklıgını aldıgı zaman bı zaman sonra kendını bırakır ısındıkca soluyım kardesım degıstır bence atesle oynama :(

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya kouyu hortlatıcam ama bendede benzer bir sorun var galiba yaa bu araba bugn fren pedalı faln sertleşti beni bayağı yordu arabada bazen gaz verdikten sonra rolanti oldukca düşüyor teklme noktasına geliyor ama kendi kendine düzeliyor şimdi böyle bi benzerlik görünce aceba benmkide böyle bir sorun olabilrmi diye düşündüm