Ahmedinejad: Petrol fiyatları 150 dolara çıkacak

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop::kop::kop:
bu haber bizi fazla enterese etmez ki biz zaten fahiş fiyattan alıyoruz 7 lira yapacak değillerya litresini yapmazlar değil mi,yaparlar mı acaba, yok canım o kadar da olmaz dimi...
neden olamaz??? garantin varmi:kop::kop:
korkan varmi

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop::kop::kop:
neden olamaz??? garantin varmi:kop::kop:
korkan varmi
sahi yok değil mi abi, ama yok ya yapmazlar bir devlet vatandaşına bu denli eziyet etmez,bu denli sömürmez , imkansız akla mantığa aykırı :D yok yok bizimkiler yapmaz gerekirse kendi maaşlarından devlete hibe eder,kıyak emeklilikten vazgeçer,gemicik almaz,villalarda oturmaz,gerekirse makam araçlarını renault toros yaparlar ama yine de benzine artık zam yapmazlar,hatta seçim zamanlarında devletin parasını ota boka plastik bayraklara ,propogandalara harcamazlar ,onda tüyü bitmemişin hakkı var yapmazlar adım gibi eminim :kop:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya su ülkede bu kadar makam araci resmi plaka hangi ülkede var :D
bunlarin yaktigi benzin senede 800milyon dolarmis bak bu kazigin faturasi bize..
söyle cevren bak cocugunu okuldan alanmi yok kariyi gezmeye lokantaya götürenmi,
söyle ailece tatil gezi yapanmi aramazsin...siyak plaka heryerde ....ee sayilari artiyor kullanlarin allah korkusu da yok evelden torstu simdi en lükslerinden oldular yakiti da artiyor kim verecek bu benzin masrafini ???:sorry:
ben ülkenin en güvenilir dedigim kurulusun yesil otobüsünü okul bahcesinde kizini beklerken gördüm bombos...yani kardes sagimligiz petrol 150 cikarsa bu devletin resmi arac gideri de artacak bunun aci kazik fatirasi bize cikacaktir ne yazikki :mad:
almanyada 30 senem gecti bir tane resmi arac gören oldumu yahu sorun..ben görmedim.devletin mali deniz yemeyen domuz..
yani devlet biryerden memuru biryerden kuruluslari biryerden..yine iyi ayakta duruyor bu ülke...tabiii vatansever uysal,koyun,sagimlik cok vergiye giki cikmayan vatan sagolsun diyen halkim sayesinde :D

Son düzenleme:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Basın bu açıklamaları yansıtmasın bizim ülkeye dış kaynaklardan etkilenip bindirirler yine benzine mazota olanda senin benim gibisine olur zaten sırf bu benzin muhabbetine insanlar şimdi şirket arabalarıyla özel işlerini yapmak zorunda kalıyor.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
petrol varil fiyatı 150 dolar olsun bizde benzin 10 eurodiesel de 9 lira olmazsa bende ne olayım :D

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hukumetin yapması gereken su: benzını su anda 5 tl yapsın direkt sonra 6 ay zam yapmasın sonra 1 tl daha koysun bole gitsin..bari her allahn gunu zam oldu demeyiz fazla oturmaz icimize..

petrol 150 dolar olcakmıs..olsun 250 olsun...4.2 tl litre benzine veren 6-7 yide verir.alıstık zaten.bugun gidiş geliş 100 km yaptm 40 tl para gitti.oh oh ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya su ülkede bu kadar makam araci resmi plaka hangi ülkede var :D
bunlarin yaktigi benzin senede 800milyon dolarmis bak bu kazigin faturasi bize..
söyle cevren bak cocugunu okuldan alanmi yok kariyi gezmeye lokantaya götürenmi,
söyle ailece tatil gezi yapanmi aramazsin...siyak plaka heryerde ....ee sayilari artiyor kullanlarin allah korkusu da yok evelden torstu simdi en lükslerinden oldular yakiti da artiyor kim verecek bu benzin masrafini ???:sorry:
ben ülkenin en güvenilir dedigim kurulusun yesil otobüsünü okul bahcesinde kizini beklerken gördüm bombos...yani kardes sagimligiz petrol 150 cikarsa bu devletin resmi arac gideri de artacak bunun aci kazik fatirasi bize cikacaktir ne yazikki :mad:
almanyada 30 senem gecti bir tane resmi arac gören oldumu yahu sorun..ben görmedim.devletin mali deniz yemeyen domuz..
yani devlet biryerden memuru biryerden kuruluslari biryerden..yine iyi ayakta duruyor bu ülke...tabiii vatansever uysal,koyun,sagimlik cok vergiye giki cikmayan vatan sagolsun diyen halkim sayesinde :D
abi almanya ile türkiye kıyaslanır mı hiç bizde ileri demokrasi var bir kere hem türkiye yangelip yatma yeri değil biz harıl harıl çalışır vergimizi öderiz sıkıntı yok yeter ki meclistekilerin rahatı kaçmasın ,ceylan derileri de demode oldu onu da yenilesin garipler,kendi maaşlarını 10-12000 seviyesinde tutsunlar, bize asgari ücret yeter ac gözlülük yapmayalım, yemiyoruz yediriyoruz,giymiyoruz giydiriyoruz daha ne olsun :D insana anası babası bu kadar iyi bakmaz :rolleyes: dert ettiğin şeye bak koca otobüsle kızını almaya gitmiş e cocukcağız karda kısta orda burada arac bekleyip sefil mi olsun, bana da şirket aracı verdiklerinde özel işlerimde kullanıyorum ne var ki bunda :D adam keriz mi devlet arabaları ve bedava benzin varken kendi aracını kullansın bu bir kere TÜRK zekası,dehası ahlak anlayısı ve kafa yapısına aykırı ...