Ahmedinejad: Petrol fiyatları 150 dolara çıkacak

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani sızlanmayı bırakıp zevk alalım diyorsun, zaten başka ne yapıyoruz ki? :)
Abi ata sözümüz var "gerci atalarımız böyle bir şey dememiştir"tecavüz kacınılmazsa zevk almaya bak diye işte o sözü kim söylediyse tamda bizler için söylenmiş baştaki yada gelecek olan herkim olursa olsun akaryakıtta zam devam edecek o zaman zevk almaya bakalım :kop:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ooooo yeşil birader gene sahneye çıkmış :).
abi sahneden indiği yok ki zaten hızımı alamayıp her konuda bolca kullanıyorum ,sanırım akıl sağlığımda sıkıntı oluştu benzin menzin hak getire :D söylenecek cok şey var da işe yaramaz o yüzden ben aracı aldığımda benzin kaç paraydı,şimdi kaç para bir kere merak edip bakmadım ,zam mı gelmiş indirim mi olmuş umurumda değil bunun adına umutsuzluk deniyor sanırım...emekli adama 350-400 TL doğalgaz parası reva görüp sonra da sanki emeklilerimiz tüm maaşlarını doğalgaza veriyor diye pişmiş kelle gibi sırıtarak
açıklama yapılıyorsa benzini kim takar boşver ahmedi nejat da kimmiş zaten dış kapının dış mandalı sanki dünya piyasalarını o belirliyor...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim tepki gösterip cezaevine mi girsin vatandaş bir de onunla mı uğtaşsın ,bu ülkede düzgün giden ne var ki akaryakıt zammını tepkiyle karşılasın eğitim sistemin belli,sağlık sistemin belli,gelir dağılımındaki adaletsizlik belli,vergiyi veren belli,vermeyen belli,onu bunu hortumlayanlar belli,yeşil sermayeden nemalananlar,birden zengin olanlar belli iş kala kala akaryakıta mı kaldı ...
dediklerinin hepsine harfiyen katılıyorum fakaaat tepkisiz olmak abi,tepki demek illa meydanlara çıkıp cop yemek değil..adamlar yüzde bilmem kaç oy almayı planlıyorlar gene!! tepkimizi sandıkta vermeliyiz..soyuğ soğana çevirdiler memleketi b,r dahaki seçime girmezler bile bence,yakın eş dost hısım akraba kım varsa yedi ceddine yetecek kadar mal edindi zaten!! tepkinin verileceği yer belli!!

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediklerinin hepsine harfiyen katılıyorum fakaaat tepkisiz olmak abi,tepki demek illa meydanlara çıkıp cop yemek değil..adamlar yüzde bilmem kaç oy almayı planlıyorlar gene!! tepkimizi sandıkta vermeliyiz..soyuğ soğana çevirdiler memleketi b,r dahaki seçime girmezler bile bence,yakın eş dost hısım akraba kım varsa yedi ceddine yetecek kadar mal edindi zaten!! tepkinin verileceği yer belli!!
Rıfat kardeşim hem sana hem cengiz abiye katılıyorum kesinlikle haklısınız ama mevcut hükümet dahil oy verilecek bir parti yada tek bir isim söylermisin :sorry:

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rıfat kardeşim hem sana hem cengiz abiye katılıyorum kesinlikle haklısınız ama mevcut hükümet dahil oy verilecek bir parti yada tek bir isim söylermisin :sorry:
sen de haklısın güzel kardeşim,oy verilecek bir tane karakterli politikacı yok ülkede! kötünün iyisini seçiyor insanlar..sen gibi sorana verilecek cavap bulamıyorum açıkçası..
neyse konuyu siyasete taşımayalım:D paşa paşa alalım benzinimizi arabayı da karşıdan seyreyleyelim binemiyoruz zira:mad::mad:

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen de haklısın güzel kardeşim,oy verilecek bir tane karakterli politikacı yok ülkede! kötünün iyisini seçiyor insanlar..sen gibi sorana verilecek cavap bulamıyorum açıkçası..
neyse konuyu siyasete taşımayalım:D paşa paşa alalım benzinimizi arabayı da karşıdan seyreyleyelim binemiyoruz zira:mad::mad:
yorumunun tamamı doğru ama işaretlediğim yeri konumuz ile alakalı olduğu için işaretledim benzin ister 5 isterse 10 olsun genede biz benzinimizi alır aracımızdan aşağı inmeyiz biz milletce keyfine düşkünüz amannnnnn boşver sonunda ölüm yokmu deyip herşeyi yapmıyormuyuz :kop:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi de Rıfat zaten seçimler bahsedildiği gibi tamamen milli iradeyi yansıtmıyor ki oyle olabilmesi için en az %90 oy alırsın o zaman halkın iradesi ile geldim dersin seçim sistemi değişmedikten sonra ağzımızla kuş tutsak faydası yok dolayısı ile sandıktaki tepki sadece seni bağlar topluma faydası olmaz ,başka ülkelerde emlak vergisine,çöp vergisine zam gelse millet ortalığı savaş alanına çeviriyor, burada aynı tepkiyi versen birkaç sene ceza yersin,kısaca yapılacak hiçbirşey yok ayrıca bu yaptığımız eleştriler sadece bu hükümetle alakalı değil adamlar başa geliyor ceplerini doldurup gidiyor mantıklı olarak düşünülürse hepsinin mazisi belli,ailesi belli ,yetişme şartları belli,önceki mal varlıkları belli,siyasi hayatından sonraki mal varlıkları belli son 40 senede siyasete atılıp zengin olmayan, Ecevit dışında başka bir lider var mı merak ediyorum, bunları yazınca da siyaset yapılmasın konularda deniliyor ,bir taraftan da mevcut adaylara bakıyorsun o zaman hepten umutsuzluğa kapılıyorsun iş çok karışık bizden bir cacık olmaz yeni nesilden dürüst biri çıkana kadar ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumunun tamamı doğru ama işaretlediğim yeri konumuz ile alakalı olduğu için işaretledim benzin ister 5 isterse 10 olsun genede biz benzinimizi alır aracımızdan aşağı inmeyiz biz milletce keyfine düşkünüz amannnnnn boşver sonunda ölüm yokmu deyip herşeyi yapmıyormuyuz :kop:
kardeşim benzin alma aracına binme trafikde hiç vasıta kalmasın bu sefer intikamlarını başka şekilde alırlar adamların politikası belli ,üretim yok tarım ülkesisin dışardan hububat getir,hayvancılıkda üstüne olmaması lazım dışardan hayvan getir,ya insan kendine merak edip sormaz mı ey ülkenin kodamanları onun bunun araçlarına distribütörlük yapacağınıza,onun bunun ülkesine para kazandıracağınıza kendi markanızı yapsanıza sizin memleket ne faydanız var
göstermelik yardım yapıp vergiden düşenlere şöyle sağlam okkalı bir çıkış yapmak lazım, kim yapacak biz değil herhalde, ülkeyi her anlamda dışa bağımlı yapmışlar sonra da binmişler vatandaşa vergi ha vergi başka kaynakları kalmadı ki satıp savdılar ayrıca 1980 sonrası uyanık geçinen politikanın zengin ettiği birtakım elemanlardan memlekete fayda gelir mi biz de ha babam yazar çizeriz ...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim benzin alma aracına binme trafikde hiç vasıta kalmasın bu sefer intikamlarını başka şekilde alırlar adamların politikası belli ,üretim yok tarım ülkesisin dışardan hububat getir,hayvancılıkda üstüne olmaması lazım dışardan hayvan getir,ya insan kendine merak edip sormaz mı ey ülkenin kodamanları onun bunun araçlarına distribütörlük yapacağınıza,onun bunun ülkesine para kazandıracağınıza kendi markanızı yapsanıza sizin memleket ne faydanız var
göstermelik yardım yapıp vergiden düşenlere şöyle sağlam okkalı bir çıkış yapmak lazım, kim yapacak biz değil herhalde, ülkeyi her anlamda dışa bağımlı yapmışlar sonra da binmişler vatandaşa vergi ha vergi başka kaynakları kalmadı ki satıp savdılar ayrıca 1980 sonrası uyanık geçinen politikanın zengin ettiği birtakım elemanlardan memlekete fayda gelir mi biz de ha babam yazar çizeriz ...
böyle gelmiş böyle gider aslında..tepki versen ne,etki yok ki!!