Ahmedinejad: Petrol fiyatları 150 dolara çıkacak

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak ediyorum akaryakıtın litresi ortalama 9-10 lira civarında olduğunda insanımız tepki gösterecek mi? seçimden sonra 5 lirayı aşacak zaten!!

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seçimden sonra allahın emri 5 lira bakın buraya yazıyorum eylülü görmez 5 lira.. en tatlı ve güzel zam yazın yapılır havalar sıcak olur insanlar mayhoş olur tatilde olur ticaret durgun olur en tatlı zam yapılıcak zamandır..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz kardes özel sirket arabasi ile gezmek ayri nasil olsa vergiden cikariyor ben onu demiyorumki :D ben devletin özel aracindan bahsediyorum ve bu senin benim cebimden cikiyor,sirf birak araci tamirini bakimini benzin gideri 800milyon dolarmis ki su an 1milyari bulmustur..özel sirkete dokunmaz :D zaten üc kurusa calistiriyor oda devlete adam akilli vergi vermiyor yani :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak ediyorum akaryakıtın litresi ortalama 9-10 lira civarında olduğunda insanımız tepki gösterecek mi? seçimden sonra 5 lirayı aşacak zaten!!
kardeşim tepki gösterip cezaevine mi girsin vatandaş bir de onunla mı uğtaşsın ,bu ülkede düzgün giden ne var ki akaryakıt zammını tepkiyle karşılasın eğitim sistemin belli,sağlık sistemin belli,gelir dağılımındaki adaletsizlik belli,vergiyi veren belli,vermeyen belli,onu bunu hortumlayanlar belli,yeşil sermayeden nemalananlar,birden zengin olanlar belli iş kala kala akaryakıta mı kaldı ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz kardes özel sirket arabasi ile gezmek ayri nasil olsa vergiden cikariyor ben onu demiyorumki :D ben devletin özel aracindan bahsediyorum ve bu senin benim cebimden cikiyor,sirf birak araci tamirini bakimini benzin gideri 800milyon dolarmis ki su an 1milyari bulmustur..özel sirkete dokunmaz :D zaten üc kurusa calistiriyor oda devlete adam akilli vergi vermiyor yani :D
abi ben ironi yapıyorum zaten anladım seni ,bizim milletvekili bir akrabamız vardı kedi kakası kadar sevmezdik diyeyim sen oradan gerisini anlarsın :D burada anca bu kadar ve yeşil yeşil gülerek yazıyoruz aksi durum başımızı ağrıtır ki bu ülke ve millet için baş ağrıtmaya değmez oy verenler düşünsün bana her yol paris...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seçimden sonra allahın emri 5 lira bakın buraya yazıyorum eylülü görmez 5 lira.. en tatlı ve güzel zam yazın yapılır havalar sıcak olur insanlar mayhoş olur tatilde olur ticaret durgun olur en tatlı zam yapılıcak zamandır..
ya bunlar popilist yönetim şekli uygulamıyor, zaten atı alan üsküdarı geçmiş,o yüzden her gün,her saat,her dakika,seçim öncesi,seçim arkası zam yapabilirler bunların en sevdiğim yanları da bu zaten göstere göstere kimseden çekinmeden zam yapıyorlar,istedikleri gibi atlarını kişnetiyorlar kabaca düşünecek olursak bu da bir erdem...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
dün bir olay gördüm anlatyım bursa büyük şehir belediye başkanın evinin önünden geçiyorum tamdda eve dönüş saatiymiş bir baktım 5 tane sivil oto bekliyor kapıda bir taneside 300 mtrede volta atıyor her yer sivil ve resmi polis dolu en az 30 tane var ben direksiyonda bu kadar sayabildim sonra evime giderken altıparmakta denk geldi bir tane önünde bir tanede arkasında ekip var ulan seni öldürseler ne olcak öldürmesenler ne olcak bu kadar arabay suyla mı çalışıyor bedava mı alınıyor birde nerdeyse her hafta beyfendimiz makedonyaya gidiormuş doğduğu yermiymiş neymiş artık anlamadım sanki sanki başkan olmadan önce makedonyaya gidip gelebiliyordu bire bunlar iktidar olduktan sonra ortayan çıkan baş örtülü altında jip olan bayablarada hiç girmeyeyim

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu vesile ile istanbul trafiğide çözülmüş oldur :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et