akaryakıt fiyatlarını boykot ediyoruz. 20-27 haziran arası akaryakıt almıyoruz.

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar resmen dalga geçiyor savaş abi 3 kuruş indirim yapmışlar ya inanamıyorum ya :mad::mad:

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sonuna kadar varım artık bıçak kemiğe dayandı,gerekirse arabaya binmem o tarihlerde benzinde almam :mad:

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almayalım ama napalım zorundayız dediğimiz için zaten buralara geliyorz tüm türkiye 2 gün benzin almasın bakalım noluyo cok mu zor 2 gun dayanmak 1 haftaya gerek yok bence cok katılımla 2 gün yeter diye dusunuyorum

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbullu aldıgı benzinin her litresinde 2 kuruş tüp geçit veriyo 1 kuruş oraya 1 kuruş blmem nereye 2 kurus bilmem kimin cebine bu .....ler daha ne zırvalıyo para ihtiyaç oldugu zaman kitle benzine 1 kuruş 2 kurus finansal destek. yok varil fiyatı bu kadar şurdan şöyle oluyo şurdan boyle indirim beklerken çat 2 kuruş daha bune lan yter arık onlar mı bize egemen biz mi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
istanbullu aldıgı benzinin her litresinde 2 kuruş tüp geçit veriyo 1 kuruş oraya 1 kuruş blmem nereye 2 kurus bilmem kimin cebine bu .....ler daha ne zırvalıyo para ihtiyaç oldugu zaman kitle benzine 1 kuruş 2 kurus finansal destek. yok varil fiyatı bu kadar şurdan şöyle oluyo şurdan boyle indirim beklerken çat 2 kuruş daha bune lan yter arık onlar mı bize egemen biz mi

Devletin hizmet olarak yaptığı, Belediyenin övündüğü şu meşhur tüp geçit için mi 2 kuruş gasp ediyorlar? Eğer anladığım doğruysa ayıp be. Finansmanının çoğunu bu şekilde vatandaştan sağla, iş bitince allı şanlı, bunu ben yaptım diye havanı at ama kullandırırken de tekrar vatandaştan bir daha parasını al. Tıpkı Boğaz Köprüsü'ndeki gibi. Hani köprünün maliyeti karşılandıktan sonra geçişler bedava olacaktı. Hala köprünün maliyeti karşılanamadığına göre köprü inşaatında, zamanın hükümeti acayip kazık yemiş, tıpkı şimdi bizim yediğimiz kazıklar gibi. Geçici olarak konan bütün vergiler kalıcı olarak kaldığına göre benim şimdilik hiç ama hiç umudum yok. Ben asıl 10-15 sene sonrasını merak ediyorum. Şimdiye kadar, beğenilmeyen solcuların, kapitalistlerin yaptıkları özelleştirme adı altında satılıp satılıp bu günlere gelindi (bu suçlama sadece AKP için değil). Maşallah tarım, üretim, sanayi de eksilerde olduğuna göre bakalım bizleri neler bekliyor. (Benzinin litresini vergi üzerine vergi koyarak 5-6 lira da yapsalar bence kurtarmaz)

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara istanbul gibi büyük metropollerde büyk yatırımlar yani msela istanbul park veya diğer maliyetli işler için 1 kuruş zam ciddi paralar yapıyormus zaten %62 sini devlet alıyo daha da 1 kurusa tenezül edip iş yapıyolar onlada övünüyolarsa Allah larından bulsunlar

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almıyorum almıyorum :D son 4 gün arabaya binmiyorum benzinde bitti lpg de :D

athlon2800

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boykotta amma zormuş ha. Benimde benzin lpg bitti, perişanım.
Bu yakıt almama olayını açlık grevine mi çevirsek?

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almıyorum almıyorum :D son 4 gün arabaya binmiyorum benzinde bitti lpg de :D
Aynen İbrahim abiya beni ters köşeye sıkıştırdılar malesef :( bakalım 4 gün içinde almak zorunda kalmam inş. :( kırmızıda kaldı ibre öle :) ölede fazlada kullanmak istemiyorum :eek: ama direnicem benzinimin son damlasına kadar :D :D :D