Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pasta ne kadar boyayı inceltsede belli periyotlarda yapmak gerekli, tabi sonrasında cila yapmak şartıyla..

heart_breaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Experience' Alıntı:
ikisi bir olanlarını görmedim ama benzeri şeyler ima edilerek satılan ürünler var tabiiki,onları da önermem şahsen.İşlem olarak düşündüğünüzde 1 şeyin iki işlemi yapması zor gibi.En iyisi ayrı ayrı alıp uygulamak yine de

bencede benzer şeyler.teşekkür ederim abi.

orhaninho

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya koruma yaptırmalı mıyım?

boya koyruma yaptırmalı mııyım yoksa bu da servislerin para kazanma yollarından birimi,boya koruma,döşeme koruma,motor koruma ,ne bitmez iş miş araba sahibi olmak:alkis:

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben yaptırdım faydasını gördüm ama yaptırdığın yer çok önemli ben zeibart ta yaptırdım memnunum araba sıfırmış gibi pırıl pırıl oldu ama maliyeti biraz yüksek eğer dersenki para önemli değil yaptır derim. ama arabanda çok çizik falan yoksa bi pasta cila takımıyla kendinde güzel yapabilirsin.

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EĞer Yaptirmak İstersen İskİtler Zİebartta Yaptir Çok GÜsel Yapiolar

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ileriki yıllarda boya solması veya matlaşmasıyla karşılaşmak istemiyosan yaptırmalı bence

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tofas-fıat servıslerının ıcındede bı fırma yapıor adı neydı unuttum.ıscılıgı malzemesı cok ııı ve fıay pıyasaya gore cok ııı aklında olsun

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 senedir ziebarta gidiyorum iskitlere hiç memnun değilim aracın üstündeki kapı çarpmalarından kalan izler bile duruyor,ziebartdan çıkıp özel servise gidip boya kalıntılarını pasta ile hallettiriyorum.Önemli olan korumayı yaptırmak değil korumayı yaptırdıktan sonra yıkama talimatlarına uymak.Ayrıca hiç bir kus pisliği,reçine gibi maddelere karşı korumamaktadır.Yapılan iş cilamaktan başka bir şey değildir.

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
bence

boya koruma bence para tuzağı ben büyük marketlerde kolayca bulunan içeriğinde waxh maddesi bulunan ince cizik giderici pasta cila alıyorum(11 ytl) 3 ayda bir uyguluyorum 1 yıl gidiyor tek kutu valla arabayı yıkadığımda uzerinde su durmuyor yeni boyadan çıkmış gibi herzaman parlıyor motorada hani göğüs parlatıcı diye satılan güzel kokulu spreyler varya tanesi (1.5 ytl)civarında ondan 2 tane alıyorum motoru sabunlu suyla yıkayıp kuruduktan sonra özellikle elektrik aksamı bakalit kısımları hava flitre kutusu sileceklerin olduğu bölge ve aküye sıkıyorum hatta kapılardaki bakalit kuşaklara tamponların üst siyah kısımlarına harika oluyor biliyorsunuz o spreyler slicon içeriyor hem parlatıyor hem mat renkli motor ısısından yıpranmış yerler göz alıcı oluyor hemde slicon sayesinde hava su nem rutubet vız geliyor tavsiye ederim deneyin hak vereceksiniz yalnız bu spreyleri göğüste kullanmayın sertleştiriyor şimdiden kolay gelsin kışa giriyoruz yamurlar başladı tam zamanı kolay gele dostlar:good:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
cemdigital2003' Alıntı:
boya koruma bence para tuzağı ben büyük marketlerde kolayca bulunan içeriğinde waxh maddesi bulunan ince cizik giderici pasta cila alıyorum(11 ytl) 3 ayda bir uyguluyorum 1 yıl gidiyor tek kutu valla arabayı yıkadığımda uzerinde su durmuyor yeni boyadan çıkmış gibi herzaman parlıyor motorada hani göğüs parlatıcı diye satılan güzel kokulu spreyler varya tanesi (1.5 ytl)civarında ondan 2 tane alıyorum motoru sabunlu suyla yıkayıp kuruduktan sonra özellikle elektrik aksamı bakalit kısımları hava flitre kutusu sileceklerin olduğu bölge ve aküye sıkıyorum hatta kapılardaki bakalit kuşaklara tamponların üst siyah kısımlarına harika oluyor biliyorsunuz o spreyler slicon içeriyor hem parlatıyor hem mat renkli motor ısısından yıpranmış yerler göz alıcı oluyor hemde slicon sayesinde hava su nem rutubet vız geliyor tavsiye ederim deneyin hak vereceksiniz yalnız bu spreyleri göğüste kullanmayın sertleştiriyor şimdiden kolay gelsin kışa giriyoruz yamurlar başladı tam zamanı kolay gele dostlar:good:
1-Bu pastayı araca süngerle mi uyguluyosun ?
2-Cila da sürüyo musun üstüne ?
3-Parlatıcıyı motoru yıkamadan direkt sıksak nasıl olur ?
Bugüne kadar hiç denemediğim için merak ettim doğrusu ... :confused: