Araca Pasta Cila Yaptırmak Boyayı inceltir mi?

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
cevap

:good: evet usta nemli süngerle uyguluyorsun çok basit pasta cila bir arada ayrı cila gerekmez uygulayıp biraz bekleyip kuru yumuşak bir bezle(ben havlu kullanıyorum)parlatıyorsun bide bu tür ürünlerde carpex markalı ürünleri tercih edin hem kolay bulunuyor hem kaliteli ve hesaplı motor konusunda taktir edersinki tozun yağın kısaca pisliğin üzerine temizlemeden işlem yapmak pek hayırlı olmaz istediğin sonucu alamassın emeğin boşa gitmesin en azından tazzikli bi su tut ve kurumasını bekle zahmetine değdiğini göreceksin şimdiden kolay gelsin sonucu yaz ayrıca bu işlemlerin hepsini motor soğukken yap:alkis:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Eyvallah,çok sağol,teşekkürler;deneyince izlenimlerimi yazacam ...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Dün Migros a gidip baktım.2 tane ürün buldum:
1- Carpex Pasta-Cila 250 gr = 16 ytl
2- Carpex Boya Çizik Onarıcı Pasta 200 gr = 13 ytl
Ben de arada kaldım ve karar vermediğim için bişey almadan çıktım.Hangisini almam mantıklı ???

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
boya ince çizik onarıcı olanı al ben ondan kullanıyorum harika sonuç veriyor pasta cila bir o üründe çokta yumuşak bir ürün yoğurt gibi wax maddesinden kaynaklanıyor zaten katoloklara bak opelde o tip ürünleri tavsiye ediyor hemen al uygula havalar soğuyor

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Eyvallah çok sağol !!!

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metalik boyalarda uzun sure kullanılıcaksa yada bizim gibi arabanın hastası adamlarsanız o zman direk uygulayın ozellikle cemdigital2003 tam yerinde bir saptama yapmıs (opuyorum)..dedigi gibi cok fazla bir maliyeti olmayan bu işlemler sizi stress den uzaklastırırken uzun vadede de aracınızın satarken deger yitirmemesini saglar..

saygılar

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
chatin' Alıntı:
metalik boyalarda uzun sure kullanılıcaksa yada bizim gibi arabanın hastası adamlarsanız o zman direk uygulayın ozellikle cemdigital2003 tam yerinde bir saptama yapmıs (opuyorum)..dedigi gibi cok fazla bir maliyeti olmayan bu işlemler sizi stress den uzaklastırırken uzun vadede de aracınızın satarken deger yitirmemesini saglar..

saygılar
aklın yolu bir ustalar :good:

Bulent Oral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya Koruma

Malum aracım arızadan dolayı serviste. Hazır ordayken boya koruma yaptırsammı diye düşünüp fiyatını da sordum. Komple DETAYLI iç temizlik koltuklar tavan vs. Dış temizlik de dahil ayrıca camlara da bir şey yapılıyormuş ama onu anlamadım. Şu an bir indirim sözkonusu imiş normal fiyat 420 ytl dedi ama şu an indirimde olduğu için ve world card ın kampanyası ile 280 ytl ve 6 taksit olanağı varmış.
Malum kış sezonunda olduğumuz için boya korumanın etkısı çabuk geçermi diye sordum, tam aksine esas şimdi tavsiye ederiz dediler.
Bilginize arkadaşlar