Anahtarınızı Sustalı Hale Getirin(Resimli)

Vectra 2.2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskisehirde bu isi yapan arkadaslar varsa bulabilir miyiz acaba? Belcikada serviste 276 euro para istediler sustali yapmaya :) Sanirim bu paraya Turkiyede 15-20 tane yaptiririm :) Neyse saka bir yana eskisehirde yapabilen bir servis varsa telefon veya adres ogrenmek isterim tesekkurler...

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yazık paranıza 170 milyon falan vermeyin bakın vauxhallın anahtarlıları 10 dolar para değil kargosuyla deki 20 dolar türk lirası 25 milyon bile etmez

bakın adamlar alttada açıklamada yazmış ülkenizde servislerde yada bu işle ilgili bir yerde (anahtarcıda) programlatabilirsiniz diye

http://cgi.ebay.com/VAUXHALL-VECTRA...12|39:1|66:2|65:12&_trksid=p3286.c0.m14.l1318

lütfen yanlış bilgi vermeyin. bu anahtarlar vectra c ve astra h'lara programlanabiliyor. eğer vectra b si olan bir arkadaş bu anahtardan alırsa onu kendi arabasına göre programlatamaz. bu konunun başındaki gibi devresini anahtarın içine takması lazım. o da baya zor bir iş ben alarmın devresini anahtarın içine koyayım dedim. bir sürü kesip biçtik gene de sığmadı meret :mad:

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende serviste yaptırdım yedeğini kaybettim diye 300 ytl evlat acısı gibi oturdu içime 3 tuş varmış üzerinde biride bagaj kapağını açıyormuş falan filan.

konya ömer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman dikkat!

aman arkadaşlar benim yapmayı denedim şuan servisle uğraşıyorum aracımın anahtar sistemini bozmuşum.bana epey bi paraya maal olacak gibi görünüyor.deneyin belki güzel olur.:cry:

cem_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman abi benimkisi buhaliyle ii elektronikten fazla anlamam zaten bozarız falan al başona işi zaten yedegide yok:rolleyes:

kaiser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G 99 kumandalı yedek anahtar kaç yaptırılır. teşekkürler.

Son düzenleme: