Anahtarınızı Sustalı Hale Getirin(Resimli)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
imomblizer yoksa çok kaliteli sustalı anahtarla birlikte maliyeti 60 lira ben yaptırdım çok memnunum anahtarı gören orjinal passat sanıo:D

kumandali imomblizerda 80+50 = 130 lira

ahanda benim anahtar

Son düzenleme:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağatayınkınden bende 40 a yaptırttım epeydır kullanıyorum bagaj acma kullanılmıyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
immobilizer yoksa zaten o işinin yöntemi çok

en kolayı merkezi kilit sisteminizin beyni ni sustalı anahtarlı merkezi kilitler var piyasada satılıyor hepsiburada da vardı 40-50 tl bir şey ondan alıcaksınız merkezi beyin kilitlerini değiştirdinizmi ok dir o kadar basit ve orjinal olur..

ikinci yöntem ise sustalı anahtarlı alarmlar var onlardan alırsınız olur biter..

üçüncüsüde gene alırsınız sustalı anahtarlı bir merkezi kilit sistemi ama beynini takmassınız yukarda anlattığım gibi sadece sustalı anahtarını kullanırsınız..

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almalar yaparda biz yapabilirmiyiz bilmem :):) ben yaptırmıstım ama alarm +anahtarı 60 tl ye sustalı

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imomblizer yoksa çok kaliteli sustalı anahtarla birlikte maliyeti 60 lira ben yaptırdım çok memnunum anahtarı gören orjinal passat sanıo:D

kumandali imomblizerda 80+50 = 130 lira

ahanda benim anahtar

aynısını bende yaptırdım guzel oldu 60 lirada ben verdim;) ( immobilizer vardı bu arada bide üstündeki alarma gore yaptılar butun fonsiyonlarını kulanıyorum acma kapama gibi

Son düzenleme: