Anahtarınızı Sustalı Hale Getirin(Resimli)

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Anahtarlari diyorsaniz Arabanin Kilit Numarasina göre Fabrikadan Siparis ediliyor. Mesela S 0855.
Ama daha sonra Kodlanmasi gerekiyor Tech 2 ile.

Bir sorum olacak: TC de hangi Frekansdan calisiyor bu Kumandalar.
Bizim Burda 433,92 MHZ.

Ekli dosyalar

• DSCI0002.JPG
    DSCI0002.JPG
    12.5 KB · Görüntüleme: 144
  • DSCI0003.JPG
    DSCI0003.JPG
    13.3 KB · Görüntüleme: 126

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldım bir sustalı anahtar. deneyeceğim yapmayı umarım yapabilirim benim umudum var :) vauxhall sustalı anahtar aldım. alarmın devresini koymayı planlıyorum anahtarın içine

HITMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldım bir sustalı anahtar. deneyeceğim yapmayı umarım yapabilirim benim umudum var :) vauxhall sustalı anahtar aldım. alarmın devresini koymayı planlıyorum anahtarın içine

Şu anahtarın fotosunu koyar mısın arkadaşım? Orjinaller eminim iyidir ama piyasadaki sustalılara kimse bulaşmasın derim. Benimki iki haftada bozuldu, düğmesine basınca açılacağına kapanıyor açmayı elle yapmak gerekiyor. Aldığım yere gittiğimde tamirinin olmadığını söylediler, bende "Yaniiii???... Ne diyorsunuz? Buradan bir daha alışveriş yapma kimseye de tavsiye etme diyorsunuz öyle mi? dedim". Ama usta beyfendi yoktu sadece çocuğa olmaz demiş gitmiş, çocuğa da fazla yüklenemedim, senin suçun yok kardeş kendine iyi bak dedim ayrıldım mecburi...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar yeni vectra clerin 2 tuşlu anahtarı netten bulup koyayım fotosunu

mstf44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sustalı diye tabir ettiğiniz anahtar opel servisinde "akıllı anahtar" diye geçiyor ve fiyatı 1.078 ytl.yani belirtmek isterim eğer sizinde orjinal akıllı anahtarınız warsa çok dikkat ederek kullanın açıkçası ben duyduğum günden itibaren anahtarımı pek yere falan düşürmemeye dikkat ediyorum.elimde 1000 ytl lik bir mevzu taşıyormuşum haberim yokmuş...saygılarımla
akıllı anahtarla sustalı anahtarın alakası yok akıllı anahtar da kontak yerine tusa basıorsun engine start tarzı bi tuşla calısıor araç...
sustalı da yan tarafa anahtar gömülüor ve kırılma vb. dış etkilere karsı korunuor ve karizmatik :)

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sustalı anahtar kitiyle beraber ebayde 20 euroya satılıyor kiti dediğim kodlu kutusuyla beraber isterseniz sadece gene ebayden 5-10 euroya sustalı anahtar satılıyor opelin gidersenizi kodlatırsınız kodlayan anahtarcılar var 50 milyona falan kodlarlar sanırım