angel eyes farlar bu fiyata deger mi?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadıköyle mert tuning de sonar corsa c için 400 nakit fiyatı ama kalitesi hiç iyi degil

omerdia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nie abi benimkilere laf ation simdi sen ben cok mumnunum:)

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omerdia' Alıntı:
nie abi benimkilere laf ation simdi sen ben cok mumnunum:)

kıskandım ömercim ondan yaww valla çok istiyom ama ben biraz fazla detaycıyım sanırım ondan karar veremiyorum şöyle bi örnek vereyim
bi ayakkabı alıcam en az 3 ay arıyorum ee 39 numara ve güzel bişiy bulmak bayaa zor oluyo:)

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fk dan şaşma bide kesinlikle siyah tabanlı al aracın ne renk olursa olsun on numara olur..!

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sadece gösteriş için alcaksanız alın ben aldım aydınlatmada ciddi sıkıntılar yaşıyorum mercekleri uzak dogudan geliyo alman fk bile olsa

ben şimdi taktırdım ama yazın mercekleri değiştircem xenon alcaktım bosa ugrasma dediler mercek o kadar kötüki xenon bile dısarı çıkmaz diyolar napcağımı şaşırdım

alıyosan taktırmadan önce mercekleri dğeiştr xenon u da tak tamamdır işte ozman söylencek bişi yok

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buğra bende zenonda var hiç bir görüş sorunu yaşamıyorum maşallahı var yanlız bendeki sorun sadece pus yapması buğlanıyo işin ilgincin yanıda teqinde var ikisinde olsa dicem üretim hatası anlamadım..!

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
belki b ve c kasa vectralar için değil ama a kasa vectralarda çok dikkat çekiyor abicim hoşumada gidiyor hani dönüp dönüp bakanlar var