arabamızla yaptığımız acemilikleri paylaşalım mı

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahin varken araba ile geziyoruz ark ile durmadan patinaj asvaltta aksamına babam işe gidiyor emniyetin önünde arka 2 teker sipopları yırtılmış :D

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bek olmadı ya ya sate ce hata oldu bi 5 atıyım derken 3ce atdım ama bişicik olmadı :)

yagmurcini

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk arabam doğan dı ve arabayı satıp bundan önceki arabamı aldım opel vectra 1.8 opele ilk defa biniyordum akşam arkadaşlarla içinde oturuyoruz içerinin ışığını açmak istedim ama ışığın yanında doğandaki gibi bir düğme yoktu çok aradım ama bulamadım ve sonradan dedimki bu arabalar sadece kapıyı açınca ışığı yanıyor öyle içeri ışığığı falan yok çok canım sıkılmıştı yaklaşık 1 ay öyle kullandım ışık lazım olduğunda hep kapıyı açtım 1 ay sonra şarz dinomasındaki arıza için elektrikçiye gittim şarz dinomasını yaptırdım ve ustaya şu lambayada bi düğme tak seyyar uydurmasyon bişey dedim usta düğme çalışmıyormu dedi bende düğme yokki bu arabalarda dedim çok bilmiş gibi usta gülerek ışığı açmanın nerden olduğunu gösterdi fena bozulmuştum :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navigasyon cihazini yeni aldigimda 100 km uzakta bir yere gidiyorum 20 km sonra otoyoldan cikarmak istedi yok ya yanlislik var dedim devam ettim son ra yine derken dedim bu iste bir is var durdum yolda basladim karistirmaya birde ne göreyim navigasyonu en kisa yol olarak vermisim bir kilometre bile kisaysa istikamet degistiriyor sonra degistirip en hizli yol olarak verdim tabiki.... buda benim navigasyon acemiligimdi...

Son düzenleme:

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avt teyp almişim arabay icten cikmali im-966t recep ivedikin cd sini almişim izliyorum izlerkende araba suruyorum mantiga bak gungoren eşrefbitlis koprusunun icinde saglam bi vraj var ben o viraşa filme bakarken girdim duvara girdigimde ibre 100 du onde oturan kiz kardeşimin kafasi cama yapişdiginda dunyam karardi yemin ettim hiz yapmicam diye ama gene yapiyorum

esas acemiligim bu bence

sinan_442

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
broadway ile garajdan geri geri çıkarken sağ arka farı garajın kapısına sürttürmüştüm bi keresinde.Ama çok az belli oluyordu:..:D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dayımın calıstıgı kamyonu mal aldıgımız yere yaklastırıken geri geri iki kamyonun arasına sıkısacam ama biraz hızlı geldım yandakı ıkı arabanında aynalarının dagıttım.:D.bir keresındede gene aynı kamyonla cips dagıtıyoruz (doritos) hıyar efesci bakkalın tabelasını kaldırıma dogru dondurmu.işimiz hemen bitecek diye kaldırıma cıkartmadık arabayı.o sırada bi tane kamyonet geldı bende kaldırma cıkarttım.kamyonu.sonrakı bakkal yakın dıye ben kulllanıyorum.bir kalktım kut diye bir ses geldı bı baktım cam kırıkları falan yerlerde bakkalın bır cıkısı vardı bakkaldan adam uctu resmen..o kamyon beden neler neler cektıde burası yetmez :D