Arabanın üstündeki zift izleri nasıl çıkar?

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
WELL Arkadaşın dediği kesinlikle doğru:good: ben neden söylemedim söylediğin zaman insanlar garip karşılıyor onun için mazot yada gaz yağını söyledim

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
WELL Arkadaşın dediği kesinlikle doğru:good: ben neden söylemedim söylediğin zaman insanlar garip karşılıyor onun için mazot yada gaz yağını söyledim
ya o kısım işin şaka kısmıydı sanayag olunca şaka yapalım dedik...Çıkarır çıkarmaz bilmem denemedim siz ve well denemişiniz sanırım o zaman sorun yok...Gaz tercihimdir...Mazot kokusu rahatsız ediyor...

roccoati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
WD-40 la temizleyebilirsin,ben kullanıyorum cok memnunum.Yaglayıcı-temizleyici-pas sökücü spreydir.
Migroslarda Carrefourlarda bile var.

well

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi hoş söylüyorsunda arkadaşım deneme tahtası mı bu ciddiyetinden hiç şüphem yok ama banada gaz yağı ve mazot daha mantıklı ama sırf senin güzel hatırın için çamurluktaki lekeleri onla çıkarmaya çalışıcam umarım dediğin gibi işe yarıyordur.:good: yalnız mazotu bir beze döküp o şekilde işlem yapıcam değilmi ustam.

yanlış anladın beni sanırım. bir önceki mesajıma bakarsan bu işi denemiş ve memnun kalmış birisi olarak söylüyorum. Bu öneriyi zaten ustalardan hatta yanlış hatırlamıyor isem bir TV programında bir kaporta ustası söylemiş idi
yoksa kendim denemediğim birşeyi ASLA başkasına önermem ..:good:
bir önceki mailde olayı TIYY'e alan (yumurta kır vs. ) diyen arkadaş için espri olarak yazmış idim..:)

Not : önce mutlaka çamurluktan başla nasıl kolaylıkla çıkarttığını hayretle göreceksin. :)

Son düzenleme:

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Well arkadasımız dogru soylemiş sana yag bu işin en iyisidir.
ve en azından arabanın boyasına yada herhangi bir yerine zarar verme ihtimali yoktur.
en iyi zift sokucuden daha etkilidir.

gungoro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gazyağı.Tecrübe ile sabit.

gungoro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaz geldi.Araçların üzeri ağaç reçinesi ile dolu.Bunu nasıl çıkarıyorsunuz?

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum sana cok kusel bi yol aksamdan arabaya bildigin ekmege surdugumuz sana yagı varya onu sur :D sabaha bi bakmışsın akmış gitmiş diğer şeyler boyaya zarar verebilir bunda hiç bi sorun olmaz herkezede tavsiye ben bole yapıyorum

coffee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abimin arabası bi keresinde öyle olmuştu.. mazotla sildiğini görmüştüm...