Aracınız Ne kadar yakıyor?

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsada düşük yakıt tüketimi ( c'mon ) - kanıt

Yeni opel corsa ( c'mon ) ile başım dertte. ne yapıp ettiysem araca mazot yaktırtamıyorum. yahu mazot eskicek hala daha bitmiyo depo. teknik verilerininde çok altında yakmaya başladı bişey mi var acaba arabada? Bu fotoğrafta arabayı fulledikten hemen sonra km yi sıfırladım. şehir içi klima açık 3 kişi bagaj dolu yolculuk yaptım. araba 142 km ye geldi hala daha full gösteriyor. bu akşam bir fotoğraf daha atıcam 200km de araba ve sadece 1(büyük çizgiler değil. küçük çizgiler. resimde pek belli olmuyo) çizgi düştü. normalde fulledikten sonra 130-140km gidince 1. çizgiye düşüyodu

goruntu3967qv6.jpg

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum araç yedek depodan kullanıyor şu anda.Ben o çizgiyi oynatmadan 200 km civarı gidiyorum.Sonra patır kütür düşüyor :) Çok bayırlı olan zonguldak şehrinde normal kullanımda benim araç bir depoyla 750 anca gidiyor.O rakam da bana yeter de artar :)

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum araç yedek depodan kullanıyor şu anda.Ben o çizgiyi oynatmadan 200 km civarı gidiyorum.Sonra patır kütür düşüyor :) Çok bayırlı olan zonguldak şehrinde normal kullanımda benim araç bir depoyla 750 anca gidiyor.O rakam da bana yeter de artar :)

Corsalarda yedek depo var mı yaw? benim bi bilgim yok bu konuda ama aracın deposu doluyken yedek depodan kullanma mantığı nedir? benim bildiğim bitince kullanır.

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben benzin alıyorum ibre yerinden oynamıyor gecen geri dönüyordum sonradan yükseldi istasyonla atışacaktım azkalsın gec yükseliyor

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek depo, depo fullken kullanılıyo.Depoyu fullediğinde yaklaşık ilk 150-200 km yi ordan yersin.Sonra da devamı gelir :)

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı olay benim civicte de var. depoyu fulledikten sonra uzun bir süre ibre ilk çizginin altına bi türlü düşmüyor. Ama ilk çizgiyi geçtikten sonra ufak ufak azalıyor.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen ver bana o arabayı nasıl aktif hala getiriyorum o göstergeyi:)

aynı şeyleri yazmama gerek yok arkadaşlar acıklamayı yapmışlar...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama yazıda yazdığım gibi normalde 130-140km de gelen yerede şuı anda 200km de geldi. 8 aydır ilk defa böle bişi oldu.

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
ya aracını daha fazlamı yakmasını istiyorsun
kullan işte full dpeo mantığı bu
ne güzel işte az yakıyor

turrann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş kaç km den sonra az yakmaya başladı ya benim araç çok yakıyor 800 km de araç ayrıca klimada soğutmuyor eski aracıma göre :( klima neden az soğutuyor aracım siyah olduğu içinmi