Aracınız Ne kadar yakıyor?

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben zaten onu akıl edememiştim...

yahuu 170 ortalama hız için bu aracın duraklamalarını filan hesaba en minimum noktada hesaba katarsak araç 2 saat civarında 240-250 ile gitmesi gerekki 170 ortalamayı tuttursun...
bahsedilen araç 1.3 cdti motor bir astra taş catlasa 210 gören o da tabiri caizse ıkına ıkına.

nasıl 170-180 ortalama elde edilir mevzuu burda....
yanlış bilgilendirme.
yanlış cümle.
yanlış kelimeler...

duzgun hesaplayalim tavrimiza dikkat edelim birbirimizi gerip sinirlendirmeyelim !!!

en son ne zaman ankara istanbul yolunu kullandiniz bilmiyorum ama ben ist da yasiyorum ailem ankarada o yuzden cok sık gider gelirim ist ank - ank ist yol artik dumduz hic duraklama yapmiyorsunuz kaldiki arkadas hizini soylerken heraldeki duraklamalari cikarmistir vardigi zamani degil sureyi degil hizini soylemis ben bile 70 beygirlik corsa 1.7 ile 160 km ile 2 2bucuk saat gittigim oluyor bahsi gecen arac 90hp lik astra 170 le rahatlikla gidebilir 2 3 saat surucunun yetenegi ve yolun bosluguna gore sansi elvermis olabilir

ben mumkun oldugu kanisindayim benim dusuncem bu sizin soylediginizi kabul etmek zorunda degilim ne kadar gereksiz uzadi ayip...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duzgun hesaplayalim tavrimiza dikkat edelim birbirimizi gerip sinirlendirmeyelim !!!

en son ne zaman ankara istanbul yolunu kullandiniz bilmiyorum ama ben ist da yasiyorum ailem ankarada o yuzden cok sık gider gelirim ist ank - ank ist yol artik dumduz hic duraklama yapmiyorsunuz kaldiki arkadas hizini soylerken heraldeki duraklamalari cikarmistir vardigi zamani degil sureyi degil hizini soylemis ben bile 70 beygirlik corsa 1.7 ile 160 km ile 2 2bucuk saat gittigim oluyor bahsi gecen arac 90hp lik astra 170 le rahatlikla gidebilir 2 3 saat surucunun yetenegi ve yolun bosluguna gore sansi elvermis olabilir

ben mumkun oldugu kanisindayim benim dusuncem bu sizin soylediginizi kabul etmek zorunda degilim ne kadar gereksiz uzadi ayip...
düzgün hesaplıyorum tavrima ZATEN dikkat ediyorum, gereksiz yerede sinirlenmiyorum...

3 hafta oldu sanırım istanbula gideli...
o gercek 170-180 ortalamayı sizin devamlı bastıgınız hız degildir..
170 gidemez demiyorum boludan sonra devamlı olarak 200 de basılır uzunca bi zaman.
ama o ortalamayı hesaplarsanız gişelerden cıkarkenki beklediginiz yavaşladıgınız zamanı göz önüne bulundurursanız eğer 170 km ortalama için sürekli 200 le gelmek lazım ki hiç bu hızdan düşmeyerek anca o ortalamayı getirebilir...
Konu anlatılırken yanlış anlatılmış ortalama hız 170-180 denilmiş..eğerki o hızlarda geldim sürekli denseydi konu zaten uzamazdı...

Ben zaten düşüncemi kabul etmek zorundasınız gibi bişey demedimki siz bunu nerden cıkardınız?
uzayan bişey yok daha kacıncı cevap bilmem farkındamısınız?

ayıp olan ne?
tartışmakmı?
soru sormakmı?
SİZİN belirsiz sert bir tavırla AYIP,SİNİRLENMEYELİM gibi kelimelerinizle hiç tanımadıgınız bir kişiye hitap etmenizmi?

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavriniz samet bey tavriniz yanlış olan. "ZATEN" diyorsunuz ama pek hoş bir tavrınız yok objektif bi şekilde dikkatli incelerseniz sizde belki anlayacaksınız ne demek istediğimi ben hangi kelimeleri kullandıysam sizin tavrınıza karsılık kullandım siz onu dediniz ben bunu karsılıklı saygı gosterip susamadık halada devam ediyoruz ayıp olan da bu... daha fazla uzamaması için, forum kullanıcısı arkadaşlara daha fazla rahatsızlık vermemek için ben susuyorum.

saygı duyun duymayin ben gorusumu belirttim en basta yapmam gerekeni yapip ii gunler diliyorum.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayıp olan ne?
tartışmakmı?
soru sormakmı?
SİZİN belirsiz sert bir tavırla AYIP,SİNİRLENMEYELİM gibi kelimelerinizle hiç tanımadıgınız bir kişiye hitap etmenizmi?

ben sorumun cevabını hala alamadım ama sizede iyi günler...

Adınızla hitab edemiyorum çünkü, forum kurallarımızda yazılı olan imzaya isim yazmak kuralını ihlal etmişsiniz....

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
auxera ve lnd arkadaşlarım burası opelim net yaaw hepimiz kardeşiz sinirlenmeyelim forum burası yaaw kavga alanı değilki ikinizde süper insanlarsınız buna eminim büyüklüğünüzü gösterin azcik sizleri seviyoruz devam tam gaz

I

ikokci

Bilgi Girilmemiş
2005 model 1,6 Opel Astra Classic Ankara - Eskişehir arası uzun yolda 160 - 210 Km hızla (yol boş ve güzeldi) klima çalışır vaziyette 216 lira yaktı. 80.000 YTL lik yakıtla tam 370 km gitti.

TOPRAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
520 km de 70 ytl gaz tukettım yol bılgısayarı 6,3lt/100km gosterıyordu 3 kısı ama sismaaaan normal bagaj full klıma donuste ıse
520 km de 75 ytl gaz tukettım yol bılgısayarı 7,1lt/100km gosterıyordu
4 kısı yıne sısmann ve full bagaj ve full klıma
GUZERGAH IST-IZMIR HIZ 90KM-160KM
ORTALAMA HIZ 77KM

Son düzenleme: