Aracınız Ne kadar yakıyor?

enox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benimki de 1,4 16v ama şehir içinde 27 kuruşun altına düşmedi :cry: ama şehirler arası ise 15 kuruş yaktı..çok yav..ecotech motor diye aldık :confused: ama ?
--CORSA--' Alıntı:
Ya arkadaşlar kafayı yicem 2,0 motorlar 1,6 ,motorlar sölediğinize göre 0,23 0,25 yakıyo diyosunuz benim araba 1,4 motor ben 0,25 in altına düştüğünü görmedim gerçi istanbulda kullanıyorum hızda yapmıyorum benimkinde bi sorunmu var acaba? :cry:

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba da 2000 model astra 1.6 km de ortalama şehir içi 0.30 şehir dışı 0.20 ytl yakıyor bir doğan şahinden az yaktığına göre içim rahat ona içirdiğim benzin de helal olsun...

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ben bu gidişle ya tüp yada değişim içim gidiyo verdiğim benzin parasına 1,6 larla aynı benzini yakıyorum gerçi performansı beni tatmin ediyo ama çok çok çok!!!

enox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:( CORSA ya tüp taktırmak da nasıl olur acaba..bgaja tankı koyduktan sonra yer kalır mı ki?
--CORSA--' Alıntı:
Walla ben bu gidişle ya tüp yada değişim içim gidiyo verdiğim benzin parasına 1,6 larla aynı benzini yakıyorum gerçi performansı beni tatmin ediyo ama çok çok çok!!!

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsalarda bagaj zaten yetersiz, birde tank gelirse tamamen iptal olur bence ?

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla eğer ben koyarsam stepne yerine koycam stepneyide uygun biyer buluruz artık:D Walla az yaksında stepnesiz dolaşıyım işim göriyim diyorum ama ya lastik patlarsa diye bi soru geliyo aklıma cevabını bulamıyorum.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa arkadaşlar benim vectra 9litre civarı filan yakıyor kasa agır geliyor motora o yüzden bu böyle yoksa ecotech motor bu kadar yakması imkansız ama ben sıralı taktırmayı düşünüyorum ama duyduguma göre manifoldlar plastik oldugundan dolayı bir süre sonra manifoldu patlatıyormuş dogrumu bilmiyorum ama aracımada kıyamıyorum sizce taktırsammı yada taktıranlar varmı vectra c ye lütfen bana yardımcı olun

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca arkadaşlar demişlerki aygaz iyi değil filan ben buna kesinlikle katılmıyorum pederde 96 corolla var sw hemde normal tüp taktırdık 6 ay önce sade ve sadece aygaz dan alıyorum artık ona gaz cünkü nerden alırsam alıyım cekişi düşüyor bunu tofaş serisinde farkına varmıyorsun ama japon arabaları belli ediyor çekişde düşüş kesinlikle yok samsuna gittim gecen gün corolloyla 120 130 civarı bastım hemde 110 lira donuste aksam sakin geldim 100 le ortalama 95 kurus civarı yaktı...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama en hayret ettiğim nokta ford dieseller biraz tip olsa hiç düşünemden alırım 2004 fiesta diesel var arkadasımda hesapladık sakin gittim dedi 65 kuruş yakmış arabası uzun yolda nasıl bi arabadır nasıl bir motordur anlamadım gitti acaba alıp motoru benimkine mi aktarsak diye düşünmeye başladım vALLAHa