Aracınız Ne kadar yakıyor?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Yakıt ibresinin çeyrek deponun altına düşmesinin uzun vadede şamandıraya zarar verdiğini duymuştum ...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsada doludan önceki ceyrekte yaklasık 250 km yaparken son çeyrekte 100km anca yapıyorum.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Keşke her çizgi arası eşit mesafede yol katetseydi ... :D

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
........AZMİN ZAFERİİİ......

2003 yılından beri 98 model Opel Corsa 1.4 16V Gls (otm)kullanıyoruz.İlk başlarda herşey güzeldi yani bende ehliyet olmadığı için pek sürmedim arabayı ama ehliyeti alınca...

Bıktım abicim bıktım bu benzin denen illet ne lanet şeymiş yaa.Beni bu kadar yıldırdı bu benzin olayı e artık anlayın.Şimdi düşünüyorum benzine vereceğim parayı birirktirseydim şimdiye 2 defa depo fullemiş tim (ki ben pek gezmem arabayla arada bir)Artık son zamanlarda babamla aram açılmaya başlamıştı ki bende mecburiyetten Corsanın anahtarını vermek zorunda kaldım babama...

Vee bebem insafa geldi ben bıraktım ama arac hala çok yakıo babam dizel de karar kıldı...1 aya kalmaz ayrılacağım Corsadan kurtuldum benzin parasından yaşaşın mazot....

Bu arada Corsa kullanan arkadaşlar hiç merak etmeyin bizim arabada aynı dediğim gib ş.içi çok yakıo.Bizde çok kontrol ettirdik ama yok yakıo yinede hele son zamanlarda benzin işiğiyla iyice kanki olmuştuk arabaya biniom 2km gidiom yanıo bana selam verio :D

Bizim araba şehir içi acaip yakıo hesaplamadım ama bi 0,24 kuruş yakıodur

pentan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şehir içi 14 litre yakıyor.(sabah ve akşam mecidiyeköy trafiği)1996 vectra 2.0

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998 de trafiğe çıktığından beri bende olan (BENİM GÜZEL KIZIM) 06UF uzun yolda örneğin Ankara'dan Bursa'ya bir full depoyla gidip geliyor,Ankara şehir içi klasik ÇetinEmeç- Kızılay- Kolej-Dikimevi-Mamak--dönüş Konya yolu AŞTi önü (KIzılay'da SOLA DÖNÜŞLER YASAK ,malum..)
100 km.de 7.4 lt. yakıyor..:rock