Arkadaşlar Bu Vectra v6 3.2 mi tam okuyamdım da

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ülkde modellerde ufak tefek değişikl,kler oluyo arkadaşlar soğuk bir ülke olduğu kesin.onun icin özel yapılmış olabilir

Bacardi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.2 V6 yazıyor. GTS bir donanım paketinin ismidir. Adam aksesuarsız düz paketi almış olabilir ama o çamurluğu bende anlamadım.

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben gordum abı bu sene bı almacı dostumuzda varmı fulll valla yok yok ama bı ozellıgı var yer ucaa

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanya opelin anavatanı.oyüzden ordaki modeller farklılık gösteriyo.avrupaya deişik motorlar yolluyo amerikaya ayrı .ama çamurluğu anlamadım.adam kendi yapmış olabilir nede olsa almanya orası parça bolluğu var.

gt111xg0.jpg

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar opelin daha ne araçları war ama türkiyeye gelmiyo 3.2 motoru war ben yetkili serwiste çalışıyorum geçen ya bölebi araba geldi buraya gelen opellerden çok farkı war..............

tuner_rafet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basit bir açıklama! arabanın üstünde ki jant lar kışlık...
arabayı yazın görmek isterdim... tahminen devasa bir yazlık jant ı var bu aracın... 3.2 v6 motoru bir çok opelde kullanılıyor frontera, omega,signum ve vectra... büyük bir ihtimalle yapıştırma dır

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamın bi arkadaşında var... vectra gts 3,2 yazıyo arkasında... ama bu arabanın görünüşüyle alakası yok... çamurlukları öyle değil... normal vectra c çamurluğu... sadece araba hackback ve tamponları farklı... tabi jantları biraz iri... gördüğüm zaman fotoğraflarını çekip size göndercem...

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özkal' Alıntı:
merhaba arkadaşlar opelin daha ne araçları war ama türkiyeye gelmiyo 3.2 motoru war ben yetkili serwiste çalışıyorum geçen ya bölebi araba geldi buraya gelen opellerden çok farkı war..............

EVET KARDESIM KATILIYORUM SANA :D

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tamam almanyada 3,2 İstediğin kasada var ama 3,2'nin 2 çıkışlı egzozu var yani onlar nerde :D