Arkadaşlar Bu Vectra v6 3.2 mi tam okuyamdım da

MR-Ozyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben Vectra GTS Active Select sahibiyim.Simdi soyle bir konu var ap acik biliyorum.resimdeki araclardan turkiyeye verilmiyor yani turkiyede zaten o modellerde en fazla 2.2 dti var.Ama o araclardan ben cok gordum (sydneyde)sedan kasa 3.2 v6 bu dogrudur sadece turkiyede yoktur.Turkiyede olani GTS dedigimiz HB kasa araclarda vardir bu motorlardan ;) Umarim herkes simdi rahatlamistir bir nevi :)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
babamın bi arkadaşında var... vectra gts 3,2 yazıyo arkasında... ama bu arabanın görünüşüyle alakası yok... çamurlukları öyle değil... normal vectra c çamurluğu... sadece araba hackback ve tamponları farklı... tabi jantları biraz iri... gördüğüm zaman fotoğraflarını çekip size göndercem...

Ben de bu hafta sonu Ataşehir'de gördüm bi tane yeşil renk 3.2 GTS.2'şerden 4 egzost çıkışı mı ne vardı...

berk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel yapımdır bence ama bilmiyorum resimle oynanmış da olabilir tabi.

carp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeğine sağlık birader ama bize gelmez bu araba çok yakar çokkk :kop:

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yakıtını boşverde vergisini ödeyemeyiz bunun yaaa

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama araça dikkat edin biraz araç yüksek duruyor arkadaşlar camurluk cok garip gercekten sanıyorum bu araç kış şartları için hazırlanmış duruyor sanki böyle bi 4X4 havası var araçda yaaff

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bence bu vectra c(piyasaya çıkmadan once) çekilmiş. tam serı uretım oncesi son kış testi spy-fotografları olabılır

asfalt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
arkadaslar bence bu vectra c(piyasaya çıkmadan once) çekilmiş. tam serı uretım oncesi son kış testi spy-fotografları olabılır

aaa eren haklısın abi yaw :D sen böle diyince fotoğrafa sağ tıklayıp özelliklerden baktım linkine, germancarfans ın spy photos bölümünden alınmış. vectra c/1 in piyasaya çıkmadan önceki kar testleri büyük ihtimalle. çamurluğuda düzeltmişler zaten piyasa sürerken. bu tüm parçaları yerine oturttu walla :alkis:

psiko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama 210 ps az gibi duruyor

bunda 210 ps bence az bide 3.2 ye yakışmayan bir duruşu var daha sportif olmalıydı.