Astra cam filmi ve beyaz ampul

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla en koyusu numara olarak bakmadım ya bunun daha koyusu var ama gıttık yesıle doru gdıordu.yalnız ıcerı ısınmıor gunesten vede uzun yolda felan yanmıor ınsan o yonden cok rahatım artık

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeşim koyulugu cok güzel olmus aynı benim istedigim gibi.böle baktınmı arabanın içi gözükmücek :D hayırlı olsun

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok saol kardesım darısı sana valla cok hosuma gttı benmde sonradan sonraya daha cok sevdım pıskopat durdu :) bırde gercekten konforluda oldu yanı

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güzel olmuş:)

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah güzel olmuş film hakkında biraz bilgi verirsen sevinirim arkadaşım bende yaptırmayı düşünüyorum

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah güzel olmuş film hakkında biraz bilgi verirsen sevinirim arkadaşım bende yaptırmayı düşünüyorum
kardeş iskitlerde akm metro durağının olduğu caddeden keçiören istikametine doğru gierken solda caner otogaz var onun içinde bi arkadaşa yaptırdım Adı Sait.Amerikan cam filmi çizilmez 6 yıl garantili 150 ytl kardeşim her renk mevcuttur.herkesın zevkı farklı elbet bende sıyahı abartıp yaptırdım ama füme var aynalı var chroma var her renk var yani. eger dusunursen ozel msj at cep no sunu vereyım ustanın zaten sadece cam filmi yapıyorlar