Astra cam filmi ve beyaz ampul

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana polisle başın sıkıntıya girer gibime geliyor. bende %20 siyah var

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha durduran olmadı :D ama bu renk dırek yasak olan renk :D bakalım ne olcak ..Babam emniyet müdürü :)

__reddevil__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş iskitlerde akm metro durağının olduğu caddeden keçiören istikametine doğru gierken solda caner otogaz var onun içinde bi arkadaşa yaptırdım Adı Sait.Amerikan cam filmi çizilmez 6 yıl garantili 150 ytl kardeşim her renk mevcuttur.herkesın zevkı farklı elbet bende sıyahı abartıp yaptırdım ama füme var aynalı var chroma var her renk var yani. eger dusunursen ozel msj at cep no sunu vereyım ustanın zaten sadece cam filmi yapıyorlar

slmlar dostum bişey sorucam film için herhangi bir garanti belgesi veriyolarmı solmazlık veya buğu halinde yenisiyle değiştirme gibisinden herhangi bir garanti belgesi yoksa garantisi bizizmi diyolar birde filmin markası tam olarak nedir acaba.?

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlar dostum bişey sorucam film için herhangi bir garanti belgesi veriyolarmı solmazlık veya buğu halinde yenisiyle değiştirme gibisinden herhangi bir garanti belgesi yoksa garantisi bizizmi diyolar birde filmin markası tam olarak nedir acaba.?

kardeş belge yok garantı bızı dıyorlar tanıdıgımda bır yer arkadasımın dayısı..zaten urunlerde onlara 6 yıl garantılı gelıyor. marka ısmını unuttum ancak ben kac gundur kullandım en ufak sıkayetım yok ne solma ne cızılme hatta sıcagı ceker dıyordum tam tersıne ıcerı gunes sokmadgından serın olmakta...zıebart gıbı bılındık markalar ısım yapmıs oysa cok amerıkan fılmı var guzel bole ama bılınmıyor..tavsıyem ne olursa olsun amerıkan cızılmez alman yeterlı basını agrıtmaz..bu arada 345 ytl lerde fıyatlar aldım cogu yerden bu arkdsta tanıdık fıyatına 150 ye yaptım 225 e normalde ama yardımcı olur sanada

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardeşim ama o beyaz ampuller ilk başlarda ii gayet güzel gösteriyo şöle 2 3 ay kullan sönücek ilk aldığın gibi aydınlatma
yacak bende aynını yaptırdım sona zenon takırdım

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baban emniyet müdürü ise direk git yay ve jant tak.. evet jant çünkü bu jantları yazının icadı döneminde kullanıyorlardı. hoca krom jant mı kaldı ? aracın gri oldupu için siyah yada siyah ağırlıklı bir jant çok güzel durabilir. oz un sitesine bak bbs in sitesine bak. bak yani. binaların mimari özelliğine bakınca 100 yılda oturuyorsun gibi bir hisse kapıldım ki öyle ise rahat ol zaten ekipler pek oralarda olmuyor. ha birde boya koruma yaptır kesinlike arabanın rengi matlaşmaya doğru gidiyor çünkü.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bunu gören polisin seni durdurmamasına imkan yok feci koyu olmus güle güle kullan:D

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baban emniyet müdürü ise direk git yay ve jant tak.. evet jant çünkü bu jantları yazının icadı döneminde kullanıyorlardı. hoca krom jant mı kaldı ? aracın gri oldupu için siyah yada siyah ağırlıklı bir jant çok güzel durabilir. oz un sitesine bak bbs in sitesine bak. bak yani. binaların mimari özelliğine bakınca 100 yılda oturuyorsun gibi bir hisse kapıldım ki öyle ise rahat ol zaten ekipler pek oralarda olmuyor. ha birde boya koruma yaptır kesinlike arabanın rengi matlaşmaya doğru gidiyor çünkü.

Öncelikle eleştirilerin için teşekkür ederim kardeş.Ancak bu ''yazının ıcadınından kalma jant'' tabırı hos degıl sonucta onu bulamayan var...Ayrıca bu aracın fınansörü her zerresınde benım kendı paramla yapıyorum ailemle mali işlerim yok..Oz vs gıbı marka jant ve yay sıstemlerının fıyatını bılıyorsun elbet onları takmayı bende bılıyorum ama parayı senle kazanmadık degılmı :) 100. yıl da oturmuyorum bu arada.Ayrıca boyada mat lık ılk defa senden duydum belkı resımde ole geldı masallah gayet canlı renk duruo yınede saol tavsıyelerın ıcın kıb saygılarımla

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kardeşim ama o beyaz ampuller ilk başlarda ii gayet güzel gösteriyo şöle 2 3 ay kullan sönücek ilk aldığın gibi aydınlatma
yacak bende aynını yaptırdım sona zenon takırdım

çok tesekkur ederım bılgılerın ıcın dıkkate alıcam kardesım saygılar