Astra cam filmi ve beyaz ampul

semtuning

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayirli olsun

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah saygılar bizden kardeşim yanlış anladın sanırım jantlar için eskide kaldı artık kromlar değişme vakti gelmiş yani .. bulamayana Allah bin katı versin ama bulmuşken krom almasaydın yada kromları sat üstüne biraz koy derim ama tabiki araba senin nede olsa beraber kazanmıyoruz :) farlar için 80-90 liraya bir xenon kit alabilirsen ne ala ama işte onlarında merceksiz karşı tarafı rahatsız etme durumu var.. bana fotolardan biraz matlaşmış gelmişti demekki foto aldatmış parlak ise zaten sorun yoktur. neyse kazasız belasız sürüşler kardeşim..

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim öncelikle ampullerin ve cam filmin hayırlı olsun...
Ampul yerine kesinlikle sana git xenon almadı tavsiye ederim. zamanında çok ampul kullandım verim alamadım hiçbir zaman. Xenon da 8ooo K. tavsiye ederim gayet net bir görüntü oluyor. Görsellik anlamında da güzellik katıyor.
Cam filmi ise her zaman işe yarıyor. Camın kırılması yada patlaması anında camın parçalanıp zarar vermesini engelliyor. Güneş ışınlarında koruyor aynı zamanda... Fazla koyu çektirmek de koyu renkteki arabalara yakıştıramıyorum. Açıkrenkteki arabalara dahagüzel duruyor ;)
Kazasız belasız mutlu günlerde kullanman dileğiyle...

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah saygılar bizden kardeşim yanlış anladın sanırım jantlar için eskide kaldı artık kromlar değişme vakti gelmiş yani .. bulamayana Allah bin katı versin ama bulmuşken krom almasaydın yada kromları sat üstüne biraz koy derim ama tabiki araba senin nede olsa beraber kazanmıyoruz :) farlar için 80-90 liraya bir xenon kit alabilirsen ne ala ama işte onlarında merceksiz karşı tarafı rahatsız etme durumu var.. bana fotolardan biraz matlaşmış gelmişti demekki foto aldatmış parlak ise zaten sorun yoktur. neyse kazasız belasız sürüşler kardeşim..

Estagfrullah kardes sorun yok :) ama bı konuya acıklık getırıcem jantlar krom degıl celık jant :) su an hem vakıt hem maddı yonde bu kadarına erısebıldım en yakın zamanda senın tavsıyen olan ve aklmdakı OZ marka jantlara ve dıger bı arkdsın onerıgı Xenon kıt e sahıp olucam ınsallah.Xenonda ucuza kacılmaz cunku soncta trafıkte tek degılız ıyı bırsey yapıcam umarm.Allah olmayanlara once araba versın sonra zevkıne gore bırseyler yapma ımkanı versın.hayrlı gunler

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim öncelikle ampullerin ve cam filmin hayırlı olsun...
Ampul yerine kesinlikle sana git xenon almadı tavsiye ederim. zamanında çok ampul kullandım verim alamadım hiçbir zaman. Xenon da 8ooo K. tavsiye ederim gayet net bir görüntü oluyor. Görsellik anlamında da güzellik katıyor.
Cam filmi ise her zaman işe yarıyor. Camın kırılması yada patlaması anında camın parçalanıp zarar vermesini engelliyor. Güneş ışınlarında koruyor aynı zamanda... Fazla koyu çektirmek de koyu renkteki arabalara yakıştıramıyorum. Açıkrenkteki arabalara dahagüzel duruyor ;)
Kazasız belasız mutlu günlerde kullanman dileğiyle...

Çok tesekkur ederm kardesım.Xenon konusunda tavsıyenı en yakın zamanda degerlendırcem.Cam fılmı konusunda guzel tespıtler yapmıssın guvenlık ve konfor acısından..Renk olarak ta tabıkı bı beyada daha hos durabılır ama zevk ıste :) tesekkur ederım saygılarımla

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercek takmadıktan sonra her xenonun rahatsızlığı aynı kardeşim aklında olsun.

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercek takmadıktan sonra her xenonun rahatsızlığı aynı kardeşim aklında olsun.

peki bişey sorucam bu astralar için mercekli angel ve xenonlu far olarak kıt varmı ? yanı angel far ayrıdır xenon kıt ayrıdır dıye bılıyorum da. nasıl bı yol ızlemek lazım saglıklı bı aydınlatma ve gorsellık ıcın ?

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki bişey sorucam bu astralar için mercekli angel ve xenonlu far olarak kıt varmı ? yanı angel far ayrıdır xenon kıt ayrıdır dıye bılıyorum da. nasıl bı yol ızlemek lazım saglıklı bı aydınlatma ve gorsellık ıcın ?

şimdi 2 secenek var 1.si komple farları söküp angel far alıp içinede zenon almalısın buda sana 800 900 patlar
2.secenek bio zenon die bişi var heryerde varmı bilmiyorum ben auto shop die biyerde gördüm kendi zaten zenon kit ayrıca mercek ve kenarlarında angel ısıkları var onun fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 400 civarı sannırım bu olayda kendi farlarını sökmeden uygulama yapılıyor

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi 2 secenek var 1.si komple farları söküp angel far alıp içinede zenon almalısın buda sana 800 900 patlar
2.secenek bio zenon die bişi var heryerde varmı bilmiyorum ben auto shop die biyerde gördüm kendi zaten zenon kit ayrıca mercek ve kenarlarında angel ısıkları var onun fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 400 civarı sannırım bu olayda kendi farlarını sökmeden uygulama yapılıyor

çok teşekkürler fikir için ,bu 2. söylediğin daha iyi gibi görünüyor mantıklı geldi.Uygulama yapıcağımda bunu değerlendiricem.kıb hayrlı gunler