Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

milyoncubaba link' Alıntı:
Cok yakiyorsunuz o zaman:) yada ben baska bi araba kullaniyorm:))

Hocam ben araçla çok fazla ekonomi yapayım derken sürüş zevkimden feragat edemiyorum :) Her sabah 140-150 ile işe gelip gidiyorum. Sürekli ani hızlanmalar vs. de cabası. Ankara'da yollar boş siz İstanbul'da 2'den 3'e atamıyorsunuz :)) Aynı zamanda 1.6 115 5 ileri şanzumanlıyken sizde 6 ileri şanzuman var bu da büyük bir etken :)

Ama şehir içi 370 KM gidiyorsanız sanırım 15 krş filan yakıyor araç. Dizel arabalarda bile böyle bir tasarruf yok :) O LPG'yi takan ustanın ellerinden öpmek lazım :) Şehir dışı 400-450 oluyorsa benim aracı hemen o ustaya götüreceğim :D Ankara'dan İstanbul'a 80 TL ile falan gidebileceğimi hiç hafzalam almıyor :))

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Acikcasi 3000 deviri gecmiyorum ben hiç. En fazla bizim 140 civari. Subaptan dolayı. 23 krs yapıyor ortalama sanırım. Depo 78e doluyor. Şehir disi 400u geçiyorum açık konusmak gerekirse. Bayramda gene yolculuk var :))

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

milyoncubaba link' Alıntı:
Acikcasi 3000 deviri gecmiyorum ben hiç. En fazla bizim 140 civari. Subaptan dolayı. 23 krs yapıyor ortalama sanırım. Depo 78e doluyor. Şehir disi 400u geçiyorum açık konusmak gerekirse. Bayramda gene yolculuk var :))

Hocam helal olsun valla :) bol bol gezin. Allah kaza, bela, sıkıntı vermesin :)) Subaplar da inşAllah bir sıkıntı yaratmaz :)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Amin inşallah tek derdim o. O yüzden dikkatli kullanmaya çalışıyorum. Hemde cebime yansıyor. Artik gittigi kadar gidecek. Uzun yolda sorun çıkmasın yeterki. Dun bakima gittim. 30bine. Komple balatalar değişti