Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

O garantiye subaplar da giriyor mu acaba? Ben yilda 40.000 km yapiyorum rahat. Tüp taktirinca daha da artar eminim. illaki subaplar ericek motor acilacak. Acilan motor tekrar ayni verimi vercek mi vermesse yine garanti kapsaminda parcalar veya motor degisecek mi? Kisacasi sorular sorular :)

erseri1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

ouzhn06 link' Alıntı:
O garantiye subaplar da giriyor mu acaba? Ben yilda 40.000 km yapiyorum rahat. Tüp taktirinca daha da artar eminim. illaki subaplar ericek motor acilacak. Acilan motor tekrar ayni verimi vercek mi vermesse yine garanti kapsaminda parcalar veya motor degisecek mi? Kisacasi sorular sorular :)
garanti zaten özellikle sübaplar için..illaki eriyecek diye bişey yok,ayrıca erimede yok ona deformasyon diyorlar..motor açıldıktan sonra eski haline gelmez mantıgı dogru mantık degil..sesini dinleyerek motor arızası tespit eden ustalar var,yani işini iyi bilen ustalara yaptırırsan belkide önceki halinden daha iyi olabilir..ayrıca kit takıldı diye tüm motor aksamı çıkmıyor garantiden,sadece yakıtla alakalı kısımlar..ouzhn kardeşim madem aynı şehirdeyiz,yer zaman belirt bu ekranda hem çayımızı yudumlar hemde sorarsın cevaplarım bildigim kadarıyla..kısacası cevaplar cevaplar  okkk

erseri1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

wings35 link' Alıntı:
şu garantiyi 2 yıl değilde 3-4 yıl verseler hemen taktıracağım..
gm bile orjinaline 2 yıl verirken,mutasyona ugratılan araca firmanın 2 yıldan fazlasını vermesini bekleyemeyiz kardeş..verseler keşke ama malesef..

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

serseri1970 link' Alıntı:
garanti zaten özellikle sübaplar için..illaki eriyecek diye bişey yok,ayrıca erimede yok ona deformasyon diyorlar..motor açıldıktan sonra eski haline gelmez mantıgı dogru mantık degil..sesini dinleyerek motor arızası tespit eden ustalar var,yani işini iyi bilen ustalara yaptırırsan belkide önceki halinden daha iyi olabilir..ayrıca kit takıldı diye tüm motor aksamı çıkmıyor garantiden,sadece yakıtla alakalı kısımlar..ouzhn kardeşim madem aynı şehirdeyiz,yer zaman belirt bu ekranda hem çayımızı yudumlar hemde sorarsın cevaplarım bildigim kadarıyla..kısacası cevaplar cevaplar  okkk
vallahi cok iyi olur:) selcukluda cayimizi iceriz guzel bir sohbet olur :)

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serseri1970 link' Alıntı:
gm bile orjinaline 2 yıl verirken,mutasyona ugratılan araca firmanın 2 yıldan fazlasını vermesini bekleyemeyiz kardeş..verseler keşke ama malesef..

uzatılmış garantiyi satıyorlarda o yüzden 2yıl garanti veriyorlar.onda bile ticaret var işin içinde. parasını verince garanti devam...
lpg firmaları özellikle prins subapları eritmez deniliyor. benzinli araçta subapları eritmez bunu zaten biliyoruz varmı benzinden dolayı eriyen araç?? ben duymadım doğal olarak garanti vermelerine gerek yok ama şu anda tüm lpg markaları (prins hariç) subapları eritiyor. bunu herkes biliyor.( yüksek ısıdan dolayı) prins eritmediğini iddia ettiği için 3-4 yıl garantiden bahsediyorum. madem o kadar güveniyor versin 3-4 yıl garanti görelim. zaten taktırmamak için kendimi zar zor tutuyorum...  005hihih

erseri1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Astra enjoy plus 140 t lpg montajı

ouzhn06 link' Alıntı:
vallahi cok iyi olur:) selcukluda cayimizi iceriz guzel bir sohbet olur :)
bu hafta içi müsaitim kardeş,ne zaman istersen görüşürüz..haberleşelim.. :)

erseri1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sigorta poliçesinde aynen şöyle yazmakta...
sigorta konusu:
prins lpg otogaz alternatif yakıt sistemleri türkiyenin kendileri yada türkiye genelindeki bayileri tarafından müşterilerine sunulan araç lpg dönüşüm sistemlerinin,araçların sübap-sübap yatakları ve yüzüklerine verebilecekleri zararlar..

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Guncel,takip steeringwheel

erseri1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün itibariyle prins lpg kit taktırdıgım astra j 1.4 t aracımın kilometrede yaktıgı tutar 27 kuruş..aracıma lpg taktıralı 3600 km oldu,,çok şükür herşey yolunda şimdilik..saygılar

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Rolantide teklemeler veya lpgye geçme esnasında sıkıntılar yaşıyomusunuz? Bu arada araç otomatikti heralde