astra g sahipleri bi el atsın

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2001 model astra g arabam var geceleri farlar açıkken ve araba durmuş haldeyken direksyonu çeviriyorum ve aracımdaki bütün ışıklar(gösterge-teyp-farlar,vs.) gözle görülür şekilde sönükleşiyor, düzeltiyorum direksyonu eskisi gibi parlak yanıyorlar bunun sebebi heralde servo direksyonun çok elektrik çekmesi yada benim aküm eskidi.
Benim sorum şu sizin astralarınızda da böle bişe oluyor mu?

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 2005 astra g var aynı olay bende de olur zaman zaman. dediğin gibi direksiyondan kaynaklanıyor. bence bir hata veye arıza değil bu.

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geographer' Alıntı:
bende de 2005 astra g var aynı olay bende de olur zaman zaman. dediğin gibi direksiyondan kaynaklanıyor. bence bir hata veye arıza değil bu.
sağolll yaa bunu duyduğum iyi oldu:good: :good: :good:

xxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabilir arkadaşım ya bnde öle bişi olmuoo ama yinede bi servise baktır servolardan olabilir yinede bnde de g kasa war 2003 model

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bende de pek olmuyo ama özellikle direksiyonu tam sağ veya sol yaptığım zaman az da olsa bi renk matlaşması gibi durum oluyo ...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım şarj dinamon arızalı olabilir ama bnm gözlemlerim doğrultusunda astra g lerin bazılarında direksiyonu çevirince devir düşüyor

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba hareket etmediği zaman servo daha çok enerji çekiyo zaten sesinden anlarsınız akünde voltaj düşüklüğü olabilir bi baktır istersen

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de vardı aynı sorun, aküde baya eskiydi..aküyü deiştirdiğimde problem kalmamıştı.