Astra H Lpg Takildi

crow_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg

arkadslar bugün lpg taktırmaya gittim servisin bana söylediği opel astra h lerde düzenli olmadığı taktıran arkadslar memnunmu acaba birde lpg markasını ve yaklasık maliyetinisöylerseniz sevinirim

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
sıralı sıstemde sonuc mukemeldır
h serısı degıl z serısı cıksa calısır
lavato brc yerlı olarak atıker seceneklerınden olsun sıkıntı yasamazsın

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
italyan markalardan ;landi-renzo,zavolli,tartarini,lovato,brc;yerli olarak ise atikerin metini çok duydum;ama bu işte en önemli şey usta ve taktırdığın kitin gerçek olması;yani sahte olmaması;bide garanti olayı;öyle kartvizit üzerine şu gün takıldı bir sene garantili falan diye yazılan garantiler hikaye;distrübitör firmaların garantisi altında olmalı ve muhakkak orjinal garanti belgesi imzalatılmalı...

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VOLTRAN taktırma sakin bende var rezil bişey. yeniledik eskisi gibi değil felan derlersede inanma sakın.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne sorun varmış ?

Telefon numarası verelim, veya taktığımız müşterilere yönlendirelim, sorun olup olmadığını kendiniz sorun? :)

Emme manifoldunu üşenmeyip söker, manifolta da dışarda enjektör nipellerini takarsanız hiç bir sıkıntı olmaz...

arkadslar bugün lpg taktırmaya gittim servisin bana söylediği opel astra h lerde düzenli olmadığı taktıran arkadslar memnunmu acaba birde lpg markasını ve yaklasık maliyetinisöylerseniz sevinirim

efe32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben atiker taktırdım memnunum 11oo 10 taksit 250 civarı ruhsat vs masraf gidiyor şu an için gayet güzel

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeter ki işini bilen ustalar taksın.Hiç bir sorun yaşamazsın.

podolski41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sizce LPG taktırmalımıyım ?

Arkadaslar ben siteye yeni üye oldum ve pazartesi günü yeni ve ilk aracıma kavusuyorum ( Opel Astra 1.6 Njoy HB ) sizce ilk iş olarak tüp taktırmalımıyım bazı arkadaslarım aracın cok yaktıgını söledi ve bazı arkadaslarda tüp taktırırsam aracın persormansının baya bi düşüceğini söledi sizler daha iyi fikir sahibisinizdir bana bi akıl verin yha sıralı sistem lpg taktırım mi taktırmim mi artıları eksileri nelerdir... :confused: fikirlerinizi bekliorum saygılar...